У матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги між командами "Дніпро-1" та "Чорноморець" перемогу здобули "спортклубівці"

Про це повідомляє Хвіля з посиланням на результат поєдинку .

Так, матч закінчився з рахунком 1:2 на користь команди "Дніпро-1". Голи: Алефіренко, 53 – Назаренко, 57, Довбик, 82. Також на 63-й хвилині Довбик не зміг реалізувати пенальті.

"Спортклубівці" взялися атакувати ворота "моряків" з перших хвилин. Гравці "Чорноморця" помітно нервували і часто втрачали м'яч у простих ситуаціях, а їхні супротивники намагалися максимально використати ці помилки.

Через деякий час одеситам вдалося відсунути гру від своїх воріт. Загострення матчу "Дніпро-1" проводив пострілами з дистанції або закидами з глибини. Під завісу тайму голкіпер "спортклубівців" Рибак врятував команду від гола у виконанні "моряка" Аваґім'яна.

Після перерви "Чорноморець" вийшов уперед – на 53-й хвилині Салюк віддав довгу передачу з глибини, а Алефіренко перекинув м'яч через Рибака, який вибіг із воріт.

У свою чергу "Дніпро-1" у атаці у відповідь вирівняв рахунок - Довбик прорвався на лівий край штрафного майданчика і від лицьової лінії віддав Назаренко, який влучно направив м'яч у лівий кут.

У ході матчу було ще дещо влучити у ворота то однієї, то іншої команди і лише на 82-й хвилині дніпровці повели в рахунку завдяки стандарту. Після подачі кутового з лівого флангу Довбик виграв "другий поверх" у Брагару з Єрмаковим та головою відправив м'яч у сітку.

Завдяки перемозі "Дніпро-1" продовжив чемпіонську гонку із "Шахтарем". Команда набрала 57 очок та скоротила відставання від "гірників" до двох пунктів.