Як встановити новий дисплей на Meizu M2 Note: поетапна інструкція

Як встановити новий дисплей на Meizu M2 Note: поетапна інструкція

meizs

Дисплей на вашому смартфоні раптово повністю чи частково перестав працювати? Не кваптеся позбавлятися від пристрою. Його роботу ще можна відновити, якщо замінити екран. Це можна зробити своїми руками, або звернутися в сервіс за кваліфікованою допомогою.

Якщо ви оберете перший варіант, чимало заощадите на послугах сервісного центру. Але, при цьому, треба усвідомлювати, що на вас покладеться вся відповідальність за результат. Тому, в такому випадку, краще не братися за часткове відновлення роботи дисплею, а змінити його на готовий до установки модуль, придбавши необхідну запчастину тут — такий дисплей Meizu M2 Note ідеально підходить для самостійного ремонту гаджету в домашніх умовах. В ньому матриця екрану, сенсор та захисне скло — єдина запчастина.

Але навіть у випадку заміни модуля у повному складі, перед початком треба уважно розібратися, як саме розбирається гаджет: в якій черговості, як правильно підключити новий дисплейний модуль і не завдати шкоди девайсу.

Крок за кроком розбираємо M2 Note:

  • Спочатку треба вимкнути живлення, вийняти зовнішній лоток для карти оператора мобільного зв’язку.

  • За допомогою викрутки “зірочка” викрутити два гвинти в нижній частині пристрою по обидва боки від порту для підключення зарядного пристрою.

  • Відокремити задню панель від основної зовнішньої оболонки. Це треба робити обережно, використовуючи пластиковий шпатель для відкривання корпусу або медіатор. Завдяки цьому ви суттєво знизите ризик ушкодження пластикових елементів корпусу та внутрішніх компонентів.

  • Після зняття задньої панелі треба викрутити видимі гвинти, демонтувати пластикові панелі, які додатково захищають системну плату; відключити всі під’єднані до головної плати шлейфи та коаксіальний кабель.

  • Наступний етап — зняття джерела живлення смартфона. Перед демонтажем, за допомогою термофену, треба трохи прогріти батарею, щоб клейка речовина стала м’якішою. (Будьте уважні, дуже сильне нагрівання акумулятора може призвести до його ушкодження). При знятті АКБ дійте обережно та не завдайте шкоди шлейфу, який лежить під нею.

  • Далі треба викрутити гвинти, які утримують плату та роз’єм аудіо-гарнітури, зняти фронтальну камеру, підняти плату та відключити шлейфи дисплейного модуля, які зафіксовані з її внутрішнього боку.

  • Після зняття всіх елементів апаратної частини, треба добре прогріти дисплейний модуль з боку захисного скла та відділити його від рамки за допомогою медіатора. Якщо сенсорна панель дуже ушкоджена, перед її демонтажем приклейте на скло клейку стрічку, щоб не поранити руки. Після видалення дисплейного модуля приберіть з рамки кріплення дисплею залишки клею, дрібні уламки скла та інший бруд.

  • Виконавши всі попередні етапи, перевірте працездатність нової запчастини. Перед фіксацією екрану за допомогою спирту треба знежирити поверхню, залиште на деякий час для висихання. Нанесіть герметик, притисніть дисплейний модуль до рамки. Після цього зберіть смартфон та протестуйте його роботу.

Зрозуміли, як розбирати пристрій? Впевнені, що зможете самостійно виконати таку роботу? Тоді замовляйте новий дисплейний модуль у перевірених продавців та якісно, економно і швидко відновлюйте ушкоджений апарат.


Комментирование закрыто.