Военные из 24-й отдельной механизированной бригады имени короля Данила уничтожили переносную станцию наземной разведки ПСНР-8 Кредо-М1 производства РФ.

Об этом сообщили в пресс-службе бригады.

Видео было опубликовано в Facebook:

Бійці 24 ОМБр знищили ворожу ПСНР-8

В смузі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила противник тривалий час використовував новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. Дана станція дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. Саме за допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій. Неодноразово спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксувала дану переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях та в своїх звітах засуджувала факти постачання Росією сучасної зброї на Донбас. Завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, воїнам вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її. Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео. Запрошуємо до перегляду!

Posted by 24 ОМБр імені короля Данила, прес-служба on Wednesday, June 24, 2020

«Воинам удалось обнаружить местоположение корректировщиков и нанести точечное огневое поражение по позиции врага выстрелом из ПТУР и уничтожить ее», - говорится в сообщении. По данным украинских бойцов, оккупанты применяли наземную станцию разведки для определения точных координат подразделений Объединенных сил и техники, а также для корректировки артиллерийского огня.

«Именно с помощью этой станции российские наемники осуществляли прицельные обстрелы наших позиций», - заявили в 24-й ОМБр.

Также сообщалось, что ВСУ уничтожили запасы боевиков на Донбассе.

Напомним, сегодня Украина отреагировала на "победобесие" Путина в Крыму и на Донбассе.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook, страницу «Хвилі» в Instagram.