Вчені радять включити ці продукти в свій щоденний раціон всім, хто хоче доглядати за собою і  довго виглядати молодо.

Чорниці

Старіння полягає не тільки в характерних змінах зовнішності з віком, але і в інших факторах: людина стикається зі зниженням фізичного тонусу і бадьорості духу, занепадом когнітивних можливостей, почастішанням хвороб. Запропоновані лікарями продукти підтримують і зміцнюють організм в його опорі саме цим негативним змінам, повідомляє Ukrhealth.net

Отже, що їсти, щоб довше не старіти?

Вівсяна крупа. Німецькі вчені з Вюрцбурзького університету назвали овес «новими ліками»: згідно їх доводам, використання вівса ефективно при лікуванні шкірних захворювань і хвороб шлунково-кишкового тракту, а також як засіб профілактики атеросклерозу і діабету ІІ типу.

Чорниця. Вживання цієї ягоди сприятливо позначається на стані органів системи зору. Чорниця попереджає розвиток далекозорості – типової проблеми для людей після 40-ка.

Куркума. Дослідження вчених з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі показало, що регулярне вживання куркуми допомагає боротися з симптомами вікового недоумства. Крім того, результати експериментів дозволяють вважати, що куркума може бути надзвичайно корисна для людей, які страждають від поганого настрою і депресивних приступів.

Горіхи. За словами вчених, горіхи особливо ефективно сприяють підтримці активності, а, значить, і молодості мозку.

Шоколад. Тільки в темному шоколаді й какао-порошку присутні антиоксидантні з’єднання, що захищають шкіру від сонячних опіків. Крім того, шоколад робить шкіру більш гладкою, не схильною до утворення зморшок.