Народний депутат Петро Порошенко особисто блокує рішення щодо підтримки авіаперевезень в Україні.

Про це написав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, сьогодні парламентарі мали проголосувати за рішення, яке дозволило б українським авіаперевізникам отримати спеціальні умови від ДП «Украерорух» та ДП МА «Бориспіль».

«Обсяг необхідної підтримки — 800 млн грн. Це системний підхід держави, який стимулює ринок та захищає його від можливих ризиків. Усі парламентські фракції домовились, що на час реальних загроз з боку Росії, Україна захищатиме виключно українські інтереси.

Однак через особисті упередження та інтереси деяких депутатів, важливі для держави рішення блокуються», - підкреслив Кубраков. Він наголосив, що завдяки спільним діям уряду, парламенту та авіабізнесу цими тижнями вдалося не допустити кризу авіаперевезень, викликану коливаннями на ринку страхових послуг.

Проте на тлі гібридної війни авіаперевезення можуть зупинитися, і не через військові загрози. «Нам необхідно діяти швидко та системно, і попередити збанкрутіння цілої галузі. На жаль, політичні інтриги взяли гору над здоровим глуздом та інтересами держави. Ми закликаємо Верховну раду об'єднатись навколо сучасних загроз та стати на захист інтересів держави у непрості часи», - наголосив Кубраков.