Податкові спори із залученням адвоката компанії «Slynko and partners» ведуть до успішного результату

Податкові спори із залученням адвоката компанії «Slynko and partners» ведуть до успішного результату

Виникнення спорів між платником податків та фіскальними органами – проблема, що потенційно може стосуватися підприємства з будь-якими масштабами його діяльності. Фіксація порушень у ході податкової перевірки, помилки у фінансовій звітності, перевищення термінів подачі документів – ці та інші складнощі можуть стати наріжним каменем у веденні бізнесу. Ситуацію ускладнює необхідність звернення до величезної кількості регулюючих документів, самостійний аналіз яких не дає повного розуміння того, як будувати захист у податковому спорі тоді, коли справа йде до суду. Професійний адвокат з податкових спорів від компанії «Slynko and partners» допоможе відстояти інтереси підприємця у найскладніших процесах.

У ході справи наші адвокати з податкових спорів організують весь спектр юридичного захисту:

  • проведуть консультації з питань взаємодії з фіскальними органами;

  • нададуть правовий супровід при проведенні податкової перевірки;

  • представлять інтереси клієнта-підприємця у податкових та правоохоронних відомствах;

  • допоможуть оскаржити дії та бездіяльність податкових органів у таких питаннях, як проведення самої перевірки, скасування реєстрації підприємця у якості платника податку, відмова у фіксації податкових накладних та інших документів підприємства, рішення про арешт фінансових активів та майнових об’єктів підприємства та інших дій, що їх передбачають спори з податковою інспекцією;

  • допоможуть з’ясувати та скасувати розбіжності даних у фактичній документації підприємства та базі даних фіскальної служби;

  • підготують усі необхідні письмові відповіді на запити фіскальної служби та оформлять документи у процесі судового розгляду.

Ключовий принцип багаторічної роботи команди адвокатів та юристів компанії «Slynko and partners» – це пріоритет клієнтських інтересів та максимальна турбота про довірителя на кожному етапі правової допомоги, що її потребують податкові спори. Не можна гаяти часу у спробах розібратися із податковим законодавством самотужки, або ж протидіяти рішенням податківців без правильного правового підґрунтя – тільки кваліфікований професійний адвокат, залучений у справу своєчасно, може справді допомогти відстояти законні інтереси та досягти успіху.

Адвокат з податкових спорів від компанії «Slynko and partners» готовий включитися у справу на будь-якому етапі, провести оперативне ознайомлення та вибудувати стратегію захисту, що принесе гарантований результат!


Комментирование закрыто.