Як день народження впливає на характер людини

Кожен день тижня, виявляється, по-своєму впливає на характер особистості
Спробуємо розібратися, як день тижня вашого народження впливає на характер. Зрозуміло, мова йде лише про найзагальніші впливи, на які накладаються безліч інших параметрів, з яких найважливіший – воля самої людини, пише Погляд 

Цікавий факт полягає у тому, що день тижня вашого народження є найщасливішим днем. А якщо ще й рік почався з вашого дня, то і він має бути щасливим та сприятливим для початку будь-якої серйозної діяльності, зміни укладу життя. Нагадаємо, 1 січня 2019 року припало на вівторок.

Людям понеділка необхідні смиренність і віра в Бога

Їхнім життям керує Місяць. Все, що відбувається з ними, все, чим вони займаються, проходить через їхню душу, тому у таких людей завжди багато переживань, їхня душа постійно трудиться, пізнаючи світ на емоційному рівні. Нелегко бути місячною людиною, адже її психіка завжди напружена. Люди, котрі народилися в понеділок, як водиться, вибирають гуманітарну професію, займаються благодійністю. Місяць – планета жіноча, вона володіє негативною енергією, тому все своє життя місячна людина збирає негативну енергію. І що більше місячна людина бачить навколо себе страждань, то складніше їй жити. Такій людині необхідні смиренність, віра в Бога, оскільки лише в цьому разі людські страждання будуть проходити крізь неї, не завдаючи значної шкоди її психіці. Місячна людина пливе за течією життя і рідко береться за весла. Їй потрібен потужний стимул для творення. Місяць – планета матері, тому мати місячної дитини є найважливішою людиною в її житті.

Вони відкриті, емоційні і товариські, вміють слухати і співчувати іншим, мають багату фантазію, яку не завжди показують оточенню. Людина, народжена цього дня, легко адаптується, і бажає бачити поруч із собою сильного партнера. Іноді люди понеділка страждають від самотності, адже мало хто готовий взяти на себе відповідальність за них. У стосунках цінують щирість, затишок і тепло, дуже вірні своїй половинці.

Народжений у вівторок – відважний солдат, якого не треба вчити воювати

Людьми, народженими у вівторок, управляє Марс – планета воїнів. Характер таких людей вирізняється напористістю, упертістю, а іноді і агресією. Проте вони можуть відчувати сумніви в правоті і правильності своїх висновків. В основному, ті, у кого день народження випадає на вівторок, мають потребу в опорі і сильному плечі. Про таких людей можна сказати: «спочатку робить, потім думає».

Марсіани люблять швидкість, тож у житті такої людини багато подій розвиваються стрімко і в їхніх руках робота горить. Вони люблять ставити перед собою та іншими людьми цілі і завдання, нерідко напролом йдуть до своєї мети, ламаючи будь-які перешкоди.

Незалежно від статі, в марсіан багато чоловічих рис, оскільки Марс – чоловіча планета. Чоловік, котрий народився у вівторок, прагнутиме до звання справжнього мужчини. Оскільки Марс – планета агресії та війни, то в потенціалі будь-який марсіанин – відважний солдат, якого не треба вчити воювати.

Люди середи почуваються молодими і добре виглядають

Покровителем людей, народжених у цей день, є Меркурій. Вони успішні в науці і підприємництві. Їм подобається вчитися й отримувати новий досвід, але вони виглядають більше консерваторами, ніж люди, які відкриті всьому новому. Такі люди наполегливі, з дитячих років мріють домогтися великого успіху, все своє життя організовано прямують до певної мети.

Розмірене і передбачуване існування деяким із них з часом набридає. У такій ситуації вони дають вихід негативній енергії, яка накопичилася за довгий час. Після чого все повертається на круги своя. У шлюбі цим людям потрібно іноді давати можливість «перепочити» від стосунків.

Меркурій – планета молодості і легкості, тож меркуріанці, незалежно від віку, можуть почуватися молодими, добре виглядати, до глибокої старості залишатися рухливими людьми.

Меркуріанець може стати хорошим учителем початкової школи, журналістом, письменником, продавцем книг.

У народжених в четвер завжди водяться гроші

Юпітер прихильний до людей, народжених цього дня. Їм властиві великі організаторські здібності. До них тягнуться більш слабкі люди, що зміцнює їхнє лідерство. Люди, день народження яких припадає на четвер, мають розвинену інтуїцію і здатні передбачати майбутнє. До їхніх недоліків належать дратівливість, незговірливість і упертість, що доходить часом до абсурду, попри те, що вони є закономірними і послідовними.

У сім’ї вони деспотичні і вимогливі. Хороший союз у них вийде з людьми, які слабкіші за них. Якщо вас звела доля з людиною, народженою в четвер, намагайтеся їй поступатися і не йти на принцип.

Вони хочуть від життя багато, нерідко ставлять перед собою грандіозні цілі, у них є схильність до перебільшення, що добряче псує їхнє життя. Юпітер – планета впливових людей, і юпітеріанець протягом усього життя може залежати від прихильності якихось людей, від настрою начальства, благовоління багатих і впливових родичів. Юпітеріанцю необхідно дати найкращу освіту, оскільки інакше йому доведеться нелегко в житті. Він може бути глибоко віруючою людиною, оскільки Юпітер завідує філософськими і релігійними вченнями. У них завжди водяться гроші.

Народжені в п’ятницю –  оптимісти, які не терплять страждань і зневіри

Людям, народженим у цей день, протегує планета Венера. Вони наділені мистецтвом отримувати задоволення від життя, любити і бути коханими. Ці люди оптимісти, які не терплять страждань і зневіри.

Таких людей не можна до себе прив’язати, їм потрібно надавати свободу вибору, тоді вони винагородять друзів і домочадців любов’ю. Ревниві і владні люди не зможуть довго перебувати поруч із народженими у п’ятницю. Іменинники цього дня легко заробляють гроші, з ними комфортно і приємно співпрацювати.

Земна Венера, планета краси, робить актуальною тему фізичного тіла, і венеріанець часто буває стурбований своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом. Щоб бути впевненим у собі, йому необхідно добре виглядати. Венеріанці мають вроджений смак і здатні прикрашати світ навколо себе, часто обирають професію, пов’язану з красою. Венера дає любов до грошей, бажання отримувати стабільний дохід. Оскільки Венера – жіноча планета, венеріанці легко знаходять спільну мову з жінками, у них буває багато подруг, жінки цікавлять їх більше за чоловіків. Люди, народжені в п’ятницю, іноді мають у своєму характері суперечливі риси.

Суботні люди можуть керувати країною

Планета Сатурн – покровитель людей, народжених у шостий день тижня. Вони сильні і здатні багато чого витримати. Їм властиві працьовитість, неабиякі здібності і розум. Розміреність і неквапливість – ось те, що цінують такі люди.

Народжені цього дня не завжди щасливі в особистому житті. Людям суботи характерні крайності: вони або пристосовуються до партнера, або бурхливо відстоюють свою точку зору.

Сатурн – планета випробувань і обмежень. Життя сатуріанця буває важким з самого народження. Сатуріанцю важко насолоджуватися життям. Він живе в постійній духовній і фізичній напрузі, і що сильніші його дух і тіло, то легше йому переносити удари долі. Якщо молодий сатуріанець впав, не поспішайте йому допомагати. Відчуваючи сильну підтримку і турботу батьків, сатуріанець не навчиться самостійності. Сатурн – планета консерваторів, і нерідко сатуріанці насилу міняють звички, «відстають від життя». Сатурн – планета начальників, вона пов’язана із стосунками зі старшими за віком або за становищем, тому для сатуріанця дуже важливі стосунки з власним батьком, старшим братом, начальством.

Доля у них часто буває мінливою: то вони високо літають, то стрімко падають вниз. Вони можуть бути чудовими державними службовцями, керувати підприємством і країною для них також не складе труднощів.

Один із найкращих проявів людини неділі – шляхетство

Іменинникам дня завжди затишно і тепло, адже їхній покровитель – Сонце. Вони активні, заповзятливі й успішні. Про таких можна сказати – «улюбленці долі». Але невдачі в їхньому житті теж трапляються. Чому так відбувається? Люди неділі, в основному, ведуть безтурботний спосіб життя, не докладаючи сил для забезпечення свого майбутнього. Якийсь період вони отримують подарунки долі, а пізніше життя починає вимагати від них по повній програмі. В натурі таких людей проявляється лінь, небажання заводити сім’ю і добиватися успіхів на роботі. Вони схильні плисти за течією.

Виховувати дітей, народжених в цей день, потрібно строго, намагаючись привчити їх до праці і допомагаючи у виборі майбутньої професії. Прищепивши напористість і запопадливість, ви допоможете їм стати щасливими в дорослому житті. Головна мета таких людей – зустріти розважливого і наполегливого супутника життя, котрий має владний характер.

Звичайно, у сонячних людей ідей більше, ніж часу на їхнє втілення. Крім того, Сонце дає організаторські здібності, тому така людина завжди шукає тих, хто б втілив їхні ідеї. Іноді про таких людей кажуть, що вони не від світу цього, оскільки живуть фантазіями. Сонячні люди протягом усього життя є оптимістами, вони здатні яскраво проявляти свою індивідуальність. Дуже часто люди, котрі народилися в неділю, виявляють інтерес до розкошів, прагнуть жити красиво. З великим небажанням вони займаються монотонною роботою і справами, в яких не знаходять радості. Один із найкращих проявів сонячної людини – шляхетство. Люди, що народилися в неділю, мають великий життєвий запас енергії. Вони добрі і милосердні. У важкій ситуації завжди знаходять вихід зі становища і допомагають знайти іншим.

Недільні люди люблять зміни в житті, важко переносять самотність. Вони завжди мають свою точку зору, уміють відстоювати її. Вони ненавидять обмеження і повстають проти них.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook.

Последние новости
Вакарчук объяснил свой уход из Рады ради концерта в Минске

Вакарчук объяснил свой уход из Рады ради концерта в Минске

По словам Вакарчука, его выступление на этом концерте не оплачивалось
Сжиженный газ снова начал падать в цене

Сжиженный газ снова начал падать в цене

Сжиженный газ после стремительного подорожания снова начал падать в цене
Гончарук поручил очистить Фонд госимущества от «присосок» и «кланов»

Гончарук поручил очистить Фонд госимущества от «присосок» и «кланов»

Необходимо "повычищать всех товарищей, которые представляют различные группы влияния"
Под Киевом поезд насмерть сбил человека

Под Киевом поезд насмерть сбил человека

Ситуация произошла вблизи села Кучакив
Зеленский издал указ о неотложных мерах по обеспечению экономического роста

Зеленский издал указ о неотложных мерах по обеспечению экономического роста

Также речь идет о стимулирования развития регионов и предотвращению коррупции
Рада ушла на «каникулы» до октября

Рада ушла на «каникулы» до октября

Пленарный режим работы подошел к концу. Верховная Рада Украины распределила работу в комитетах и встречи с избирателями
Михайличенко хотел уйти в отставку, — журналист

Михайличенко хотел уйти в отставку, — журналист

Наставник хотел покинуть тренерский мостик практически сразу после назначения.
Украина серьезно сдает позиции в рейтинге УЕФА

Украина серьезно сдает позиции в рейтинге УЕФА

Рейтинг обновляется после каждого этапа клубных турниров
Стало известно, когда стартует осенний призыв 2019

Стало известно, когда стартует осенний призыв 2019

Осенняя кампания призыва на срочную военную службу пройдет в начале октября. Уточняется, что призывники не будут задействованы в ООС на Донбассе
Нацбанк рассказал, за счет чего ускорился рост ВПП

Нацбанк рассказал, за счет чего ускорился рост ВПП

По данным Госстата, во втором квартале этого года ВВП Украины вырос на 4,6%
Портнов заявил, что Порошенко назначили три допроса на полиграфе

Портнов заявил, что Порошенко назначили три допроса на полиграфе

Якобы ему необходимо явиться в Киевский институт судебных экспертиз в начале октября
Главную теорию Стивена Хокинга научно опровергли

Главную теорию Стивена Хокинга научно опровергли

Ученые из США сделали важное открытие о строении черных дыр, тем самым опровергнув известную теорию Стивена Хокинга.
Коломойский имеет «золотую акцию» в большинстве Рады, — Кошкина

Коломойский имеет «золотую акцию» в большинстве Рады, — Кошкина

Депутатам просто надоело быть послушно-безмолвными баранами
Вакарчук «сбежал» из Рады на концерт в Минск

Вакарчук «сбежал» из Рады на концерт в Минск

Народный депутат от партии "Голос" Святослав Вакарчук объяснил, почему должен уйти раньше времени
Спутник NASA случайно заметил в Испании второй Стоунхендж

Спутник NASA случайно заметил в Испании второй Стоунхендж

Спутник американской аэрокосмической администрации засек испанский Стоунхендж, которому около 7 тыс. лет. Монумент появился из воды после осушения берега.
В Украине запустили первые пункты взвешивания фур

В Украине запустили первые пункты взвешивания фур

Площадки запущены в тестовом режиме
У Зеленского официально подтвердили встречу с Трампом

У Зеленского официально подтвердили встречу с Трампом

Зеленский встретится с Трампом на Генассамблее ООН во время рабочего визита
Трамп заявил о возможности нанести удар по некоторым объектам в Иране

Трамп заявил о возможности нанести удар по некоторым объектам в…

Однако сам он предпочитает другой, сдеражанный путь
Гончарук устроил проверку «исполнительской дисциплины» КГГА

Гончарук устроил проверку «исполнительской дисциплины» КГГА

Проверка должна состояться с 25 сентября по 8 октября
На Донбассе получили ранения трое военнослужащих ООС, — штаб

На Донбассе получили ранения трое военнослужащих ООС, — штаб

В течение текущих суток три военнослужащие из состава Объединенных сил получили ранения различной степени тяжести
Абромавичус задумал продать крейсер «Украина»

Абромавичус задумал продать крейсер «Украина»

В Украине нет необходимости в крейсере такого масштаба
Правила поступления на младшего бакалавра изменили

Правила поступления на младшего бакалавра изменили

Министерство образования и науки упростила условия для получения предвысшего образования
Стали известны три кандидата на пост главного тренера «Реала»

Стали известны три кандидата на пост главного тренера «Реала»

Болельщики уже определили фаворита
Друг Заворотнюк рассказал, что могло спровоцировать ее болезнь

Друг Заворотнюк рассказал, что могло спровоцировать ее болезнь

Он рассказал, что до родов у звезды было отличное здоровье
В КНДР поддержали предложение Трампа относительно «нового подхода» к переговорам

В КНДР поддержали предложение Трампа относительно «нового подхода» к переговорам

Пхеньян неоднократно требовал от Вашингтона пересмотреть свою позицию после провала саммита в Ханое
Пугачева публично отчитала Собчак

Пугачева публично отчитала Собчак

Это произошло на "Новой волне" в Юрмале
Гонтарева заявила, что не вернется в Украину

Гонтарева заявила, что не вернется в Украину

Она отметила, что в Украине у нее уже ничего не осталось
Неизвестные заминировали половину Киева

Неизвестные заминировали половину Киева

Бомбы заложены в торговых центрах, больнах, роддомах, детсадах и жилыx домах
Криклий отказался от проекта Hyperloop

Криклий отказался от проекта Hyperloop

Новый министр инфраструктуры отказался от проекта Hyperloop
Instagram и Facebook введут запрет на публикацию некоторых фото

Instagram и Facebook введут запрет на публикацию некоторых фото

Соцсети будут строже относиться к рекламе продуктов или услуг, направленных на похудение
Читай также