Вчені назвали симптоми, які можуть свідчити про розвиток онкологічного захворювання.

Рак – досить підступне захворювання, адже його симптоми відчуваються лише через деякий час, після виникнення в організмі. Проте, лікарі радять бути пильними щодо свого здоров’я і загального самопочуття. Адже виявивши рак на початковій стадії, є шанс на швидке одужання. Тому дуже важливо бути уважною до себе і не нехтувати регулярними обстеженнями, які потрібно проходити раз на півроку, пише clutch.uа

Симптоми, які можуть свідчити про онкологію

постійний кашель

Безсумнівно, кашель може говорити про багато проблем зі здоров’ям. Але варто зазначити, що частий нападоподібний кашель – вагомий привід звернутися до експерта. Чому? Рак горла або дихальних шляхів – один з найпоширеніших видів онкології, який може бути діагностований навіть у некурящих людей.

Різке зниження маси тіла

Звичайно, цей симптом не стосується тих, хто навмисно дотримується дієтичного раціону, щоб схуднути. Йдеться про різку і безпричинної втрати ваги. До слова, лікарі також рекомендують побоюватися і стрімкого збільшення зайвих кілограмів.

Регулярні болю в суглобах

Хворобливі відчуття в суглобах – один з найбільш явних ознак раку кістки, незалежно від їх регулярності. Головний біль, звичайно, не привід одразу ж говорити про онкологію, але також вагома причина звернутися до фахівця. У більшості випадків, рак яєчників діагностують після скарг на біль внизу живота, а про рак легенів можуть свідчити біль у грудній клітці.

Почуття підвищеної втоми

Постійне відчуття втоми без видимих ​​причин може говорити про лейкемії (рак крові). Обізнаність у симптоматиці даного захворювання може врятувати тобі життя.

Біль в очах

Часті і безпричинні болі в районі очей можна списати на звичайну втому. Якщо ж біль не проходить або ще більше посилюється, необхідно звернутися до фахівця. Адже очна біль може говорити про розвиток раку очей.

Популярные статьи сейчас

ПФУ рассказал, как проходит выплата пенсий через банки и Укрпочту в конце мая

Зеленский прокомментировал заявление Шойгу о специальном замедлении армии РФ в Украине

ПФУ назвал сумму, направленную на пенсии в мае

Пенсионерам начислят сразу четыре доплаты: когда ждать прибавку

Показать еще