Українська асоціація власників зброї звертається до всіх властників зброї в Україні з метою попередити можливі неадекватні дії з різних боків громадянського конфлікту, що розгортається в країні.

Ми всі знаходимося під впливом інформації, яка, нажаль, зараз не є повною та достовірною, що робить і без того напружену ситуацію в нашій країні вкрай небезпечною.

Все гучніше лунають заклики приносити зброю або навіть використовувати її в протистоянні, яке триває.

З огляду на обставини ми вважаємо, що нашим першочерговим завданням є безпека наших родин, домівок, майна та сусідів. Виконання цього завдання стане шляхом до унеможливлення подальшого розвитку кризи.

Ми маємо дотримуватися правила, яке добре відомо кожному власнику зброї – скільки нас вийшло з дому, стільки ж має повернутися. Це все наша з вами відповідальність. Зараз цього ніхто не зробить крім нас.

Тримайте свою зброю вдома! Це і є наша з вами Україна.

Пам’ятайте, що ви не поодинокі і поруч з вами є такі ж самі відповідальні люди. Встановлюйте з ними зв’язки та підтримуйте один одного. Не піддавайтеся на істеричні заклики псевдополітиків. Використовуйте та розповсюджуйте тільки достовірну й перевірену інформацію.

Пам’ятка для власників зброї на період кризи

1. Перевірте умови зберігання зброї, щоб унеможливити доступ до неї сторонніх осіб.

2. Перевірте стан зброї та боєприпасів. Відкладіть прострочені та пошкодженні набої.

3. Познайомтесь зі своїми сусідами. Повідомте їм, що ви є власником зброї і у разі загострення поточної ситуації вони можуть звертатися до вас за допомогою.

4. У разі загострення ситуації забезпечте наявність вдома необхідного запасу продуктів, води та медикаментів першої необхідності.

У разі необхідності звертайтесь до нас за адресою: [email protected]

Це звернення було ухвалене на нараді зброярських спільнот 25 січня 2014 року. м. Київ.

Популярные статьи сейчас

В Украине повысят пенсионный возраст и требования к стажу: что важно знать

Украинцам подсказали, как сэкономить на отоплении газом

Украинская разведка предупредила о новой атаке РФ против Зеленского и ВСУ

"Нафтогаз" объяснил, сколько украинцам придется платить за газ

Показать еще