Про це повідомив військовий прокурор Вінницького гарнізону Михайло Козачук.

З метою забезпечення конституційного права працівників санаторію на оплату праці в першу чергу, в період з вересня 2011 року по даний час прокуратурою гарнізону в інтересах працівників санаторію було до суду 300 заяв про видачу судових наказів щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати на загальну суму понад 1,3 млн. грн. (12 заяв на суму 58 тис. грн. в 2012 році).

Усі подані заяви задоволені та скеровані для примусового виконання у відділ державної виконавчої служби Хмільницького міського управління юстиції.

За позовами військової прокуратури реально погашено заборгованість перед громадянами на суму близько 1 млн. грн. (938 тис.).

У грудні 2011 року було здійснено вимушену зупинку санаторію з метою недопущення росту боргів за газ, водопостачання та ін. У той же час працівники санаторію не звільнялися, у зв’язку з чим борг по заробітній платі дещо виріс.      У лютому 2011 року Міністерством оборони України для КЕВ м. Вінниці виділені кошти для відновлення життєдіяльності санаторію, модернізації системи опалення, тощо. Ефективність витрачання коштів посадовими особами КЕВ м. Вінниці знаходиться під пильним наглядом військової прокуратури Вінницького гарнізону.

При цьому прокуратурою гарнізону налагоджено взаємодію із керівництвом санаторію, контролюючими та правоохоронними органами.

Відновлення роботи санаторію планується на квітень 2012 року.