«Рудьковський зрозумів, що самотужки він ні за що з нами не справиться, тому стравив на мене адмінресурс» — заявив Ляшко.

Нещодавно депутати Прилуцької міськради, на чолі з мером Беркутом, в кращих традиціях совкових доносів, нажалілися на мене голові Верховної Ради за те, що я назвав Партію регіонів фашистами, і заявили, що в місто
мене більше не пустять». «А все тому, що 9 травня я приїхав до міста, щоб привітати ветеранів з Перемогою і донести людям слово правди. — продовжує політик.

Місцеве начальство, на чолі з Рудьковським, боїться мене як дідько ладана. Вони бояться Ляшка, бо Ляшко говорить людям правду. Ляшко не літає в Париж з чужими жінками за державний рахунок і не обкрадає українців».

{youtube width=»640″ height=»480″}OcH7DjTqRNk{/youtube}

«Вони хочуть, щоб люди далі залишалися безпорадними і бідними. Вони хочуть надалі експлуатувати Чернігівщину, відбирати в людей землю і розкрадати бюджет. Єдина завада на їхньому шляху — Олег Ляшко. — стверджує лідер Радикальної партії.

Я хочу, щоб Рудьковський зі своїм посіпакою Беркутом знали, що доносами і наклепами мене не зупинити. А людей — прилучан, які бажають зі мною зустрітися, вам не залякати. Взагалі, нинішня влада, яка представлена сьогодні Партією регіонів — це фашисти і я не відмовляюся від своїх слів. При фашистах також садили до концтаборів, подібно тому, як нинішня влада садить до в’язниць політв’язнів. Влада експлуатує народ України, ми бачимо, що на сьогоднішній день 1,5 мільйони сімей не отримують заробітної плати і позбавлені засобів для існування. При фашистах також не було вільних ЗМІ, свободи слова, людей за будь-яке слово, сказане проти влади, звільняють з роботи, переслідують, ув’язнюють. Я думаю, що мало знайдеться в Україні людей, які не погодяться зі мною, що партія влади — це фашисти. Я переконаний, що з Божою поміччю, ми цю диктатуру викорінимо!» — заявив народний депутат.