Сергій Дацюк: Суть нинішнього протистояння в Україні

Сергій Дацюк: Суть нинішнього протистояння в Україні

Україна знаходиться на самому початку олігархічно-кримінальної диктатури. Влада все ще не відважується на диктаторські дії без оглядки на реакцію громади. Але влада вже де-факто ввела поліцейський режим в країні.

Це, по-перше, означає, що прийняття важливих рішень щодо силових дій проти громади перенесено на рівень поліції та СБУ за умов злочинної бездіяльності Парламенту та Президента, які такій ситуації публічно потурають, утримуючись від публічних заяв, а фактично такою ситуацією управляють.

По-друге, на наших очах за злочинної бездіяльності журналістів та мовчання більшості експертів відбувається друге в історії незалежної України зрощення криміналітету та олігархії.

28-го лютого 2017-го року на учасників блокади відбувся напад так званих «тітушок». Всіх 37-м учасників нападу («тітушок») поліція затримала. «Блокадники заявили, що, за попередніми даними, «тітушки» – з однієї з охоронних фірм Ахметова і Нусенкіса.» Були повідомлення про те, що їх допитують в поліції. Але досі невідомо – що це були за люди, чи вони вже арештовані (бо час затримання можливо сплив), чи вони вже відпущені на свободу.

Агов, журналісти та експерти на телебаченні! Вас справді фейкова спецоперація влади проти колишнього Голови Державної фіскальної служби цікавить більше, ніж початок криміналізації олігархічної влади? Ви вже зовсім забули про кривавий Майдан 2013-2014-их років і роль в ньому «тітушок»? Ви справді не розумієте, у яку олігархічно-кримінальну прірву ми сповзаємо?

Де ж ваші репортажі, розслідування, оцінки, аналіз криміналізації олігархічної влади?

Агов, стратегічні консультанти та аналітики! Ви справді вважаєте, що розвиток олігархічної економіки це розвиток країни? Що раз блокада шкодить олігархам, то вона шкодить економіці? Ви справді вважаєте, що нашою найбільшою загрозою є Росія, а не українські олігархи? Адже Росія є зло однозначне, щодо якого є загальнонаціональний консенсус несприйняття. А щодо олігархів такого однозначного сприйняття немає. Саме тому російських бандитів легше подолати, ніж олігархічних бандитів.

8 березня 2017 року поліція заборонила ввозити зброю на Донеччину, тобто фактично на територію АТО.

Ситуація виглядає так. Терористичні групи, тобто так звані ДРГ так званих ЛДНР, досі проникають на контрольовану Україною територію. При цьому поліція забороняє українським громадянам мати зброю на територію АТО. Це означає на фоні відмови Президента та Парламенту від введення військового стану на території окупованого Донбасу тільки одне – українська поліція діє в інтересах ворога. Тобто ворог може проникати на нашу територію зі зброєю, а українські громадяни не мають права носити з собою зброю.

Це дії ворожої до громадян української влади.

Для чого була здійснена заборона ввезення зброї на територію АТО стало ясно 13-го березня, коли СБУ затримала 46-ох учасників учасники блокади торгівлі з окупованим Донбасом, а зброю вилучила.

Затримання учасників блокади свідчить лише про безпосередній початок поліцейського режиму в Україні. Ані Президент, ані Парламент, ані Уряд публічно не давали санкцій на затримання учасників блокади. Зроблено це було в режимі поліцейської держави під приводом нібито контрдиверсійної операції. СБУ досі публічно не пояснила своїх дій.

Як пише про це депутат Оксана Сироїд: «Поліція, яка розігнала редут у Кривому Торці до цього часу не надала інформації ані про причини затримання, ані про людей, які були затримані. Так само, порушивши закон, не забезпечила затриманим хлопцям можливості поінформувати своїх близьких про свій стан і місце перебування, а також викликати адвоката.»

У штабі Антитерористичного центру це пояснювали так: «Під час контрдиверсійних заходів в населених пунктах Торецькому, Щербинівці і Курдюмівці (район проведення АТО) співробітники СБУ виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. Відмова здати зброю поліції стала підставою для затримання 43 осіб…» Тобто блокувальники, яких підтримує більшість української громади, виявилися невідомою групою осіб зі зброєю.

Яким чином контрдиверсійні заходи стосуються українських блокувальників, пояснення не було. І його власне не може бути. Бо учасники боїв в АТО не є ворожими диверсантами за правовими ознаками і за елементарним здоровим глуздом. Вони не є невідомою групою осіб, а виконують свій громадянський обов’язок.

Оскільки публічний протест української громади був блискавичним та швидко поширився по всій території України, влада, вибачте за мою народну українську, обісралася і вже до ранку всіх затриманих відпустила.

Інформацію про затримання блокувальників і громадські протести в Києві та в регіонах 13-го березня поширювало не телебачення, яке масово проігнорувало ці події в своїх новинах, а соціальні мережі. Українські громадяни все більше переходять на отримання інформації через «стріми» в Фейсбуці. Лише постфактум, тобто вранці 14-го березня, інформацію про затримання блокувальників та протести в Києві та регіонах деякі телеканали все-таки дали.

Тобто, третьою ознакою поліцейської держави та наближення олігархічно-кримінальної диктатури в країні є олігархічне телебачення, зокрема гібридні телеканали, які здебільшого працюють проти громади.

Фактично, якби не швидкі та радикально налаштовані дії громадськості, нікого би з затриманих не відпустили, і все було би, як і за часів Кривавого Президента.

Але є ще одна обставина, яка зовсім не раціональна, яку важко підтвердити чи спростувати – це емоційне відчуття, тональність розмов на телебаченні, вирази обличь провладних експертів, нахабність маніпуляцій провладних тележурналістів.

Зловісний ефір «Свободи слова» на ICTV від 13-го березня 2017-го року дозволяє сказати лише одне – за режисерським пультом там працює людина, яка на боці громади. Бо завдяки їй ми побачили те, що зазвичай ховають.

Так більшість провладних експертів та журналістів, особливо ті, хто давно в політиці та на телебаченні, навчилися ховати свої емоції. Але деякі досі не навчилися.

Можна побачити єхидно-нахабні та зневажливо-зверхні обличчя декого з них в згаданому ефірі.

Точно такі самі обличчя провладних політиків та експертів можна згадати напередодні Майдану у 2013-му році. Дії та мотиви можна приховати. Але іноді вираз обличь приховати дуже важко.

Значна частина правлячого класу на утриманні у олігархів не бажає зупинити процес скочування країни у прірву. Значна частина експертів та журналістів вже перейшли червону межу і стали по той бік громади.

Отже нас, як завжди, чекає протистояння – добра і зла, честі та безчестя, гідності та зради. Сволот будуть прославляти та називати героями, а героїв оббріхуватимуть та вважатимуть сволотами. І серед домінуючої брехні важко буде розібратися, хто є хто, тому слідкуйте за емоціями, слідкуйте за обличчями, слідкуйте за особистою поведінкою. Нічого нового під Місяцем. Ідіть на відчуття благородства. Тікайте від відчуття підлості та продажності.

З поліцейською державою вас, панове громадяни!

Готуймося до посилення відкритої та відвертої олігархічно-кримінальної диктатури!

Джерело: УП

Последние новости
В ПриватБанке оценили риски возврата активов Коломойскому

В ПриватБанке оценили риски возврата активов Коломойскому

Глава ПриватБанка предупреждает об угрозе возврата банка Коломойскому
Волкер назвал главное достижение Зеленского в противостоянии с Путиным

Волкер назвал главное достижение Зеленского в противостоянии с Путиным

Бывший спецпредставитель США по вопросам Украины отметил важные шаги президента Украины в отношении России
57-летняя Агузарова шокировала сеть «пластиковым» лицом

57-летняя Агузарова шокировала сеть «пластиковым» лицом

Зрители поразились тому, как странно выглядит лицо экс-вокалистки группы "Браво"
Скалецкая прокомментировала слухи о случаях коронавируса в Украине

Скалецкая прокомментировала слухи о случаях коронавируса в Украине

Скалецкая отреагировала на информацию в Telegram о появлении коронавируса на территории Украины
«Слуга народа» Василевская-Смаглюк рассказала о перспективах Тигипко в Кабмине

«Слуга народа» Василевская-Смаглюк рассказала о перспективах Тигипко в Кабмине

По ее словам, он может стать премьер-министром или первым вице-премьером
В 1+1 прокомментировали введение моратория на кодировку ТВ-спутника

В 1+1 прокомментировали введение моратория на кодировку ТВ-спутника

Пойдет ли Зеленский на поводу разозленных телезрителей или выберет бизнес-подход
Xiaomi заинтриговала «прозрачной версией» флагмана Mi 10

Xiaomi заинтриговала «прозрачной версией» флагмана Mi 10

Лэй Цзюнь поделился фото «Xiaomi Mi 10 Transparent Edition»
Порошенко решил не дожидаться принудительного привода на допрос

Порошенко решил не дожидаться принудительного привода на допрос

Он прибудет в ГБР сам
Помазанов дал прогноз о судьбе Гончарука и перестановках в Кабмине

Помазанов дал прогноз о судьбе Гончарука и перестановках в Кабмине

Он сомневается в отставке Гончарука
«Прикрываться ногой и рукой»: Милованов показал, как правильно чихать

«Прикрываться ногой и рукой»: Милованов показал, как правильно чихать

Он рассказал, как избежать распространения коронавируса
«Слуга народа» повздорил с «Начальником Харькова» в McDonald’s: видео

«Слуга народа» повздорил с «Начальником Харькова» в McDonald’s: видео

Нардеп Куницкий поскандалил с харьковским блогером
Паника из-за корнавируса добралась до Чехии: люди массово сметают продукты

Паника из-за корнавируса добралась до Чехии: люди массово сметают продукты

В Чехии из-за коронавируса полки магазинов пустеют на глазах, а руководство собирается ввести ограничения на количество продуктов "в одни руки"
Появились слухи о подтверждении двух случаев коронавируса в Украине

Появились слухи о подтверждении двух случаев коронавируса в Украине

Информация на данный момент официально не подтверждена
Экс-нардеп «козак» Гаврилюк устроился на работу таксистом

Экс-нардеп «козак» Гаврилюк устроился на работу таксистом

Бывший народный депутат рассказал, чем он сейчас зарабатывает на жизнь
У вице-президента Ирана выявили коронавирус

У вице-президента Ирана выявили коронавирус

Китайский вирус обнаружили у еще одного высокопоставленного чиновника
Realme 6 и 6 Pro станут главными конкурентами Redmi Note 9

Realme 6 и 6 Pro станут главными конкурентами Redmi Note…

Смартфоны получат четырехмодульные основные камеры
Тимошенко заявила, что команда Зеленского не прошла «тест на коронавирус»

Тимошенко заявила, что команда Зеленского не прошла «тест на коронавирус»

По ее словам, власть доказала свою беспомощность в борьбе с распространением коронавируса
В Сеть слили видео с настоящими провокаторами беспорядков в Новых Санжарах

В Сеть слили видео с настоящими провокаторами беспорядков в Новых…

Опубликовано видео, на котором видно, кто являлся провокатором протестов на Полтавщине
Томенко возмутился заоблачными премиями в министерстве Бородянского

Томенко возмутился заоблачными премиями в министерстве Бородянского

Он предложил пересмотреть «успешную» деятельность министерства
Украинагейт: ГБР завело дело о давлении Байдена на Шокина

Украинагейт: ГБР завело дело о давлении Байдена на Шокина

Шокин заявил на Байдена
От коронавируса в Италии умерли уже 14 человек, зараженных — более 500

От коронавируса в Италии умерли уже 14 человек, зараженных -…

Коронавирус подтвердился в 528 случаях.
Открытие рынка земли поддерживают лишь 15% украинцев — КМИС

Открытие рынка земли поддерживают лишь 15% украинцев — КМИС

В ноябре 2019 года за рынок земли выступали свыше 20% украинцев.
Армия Турции понесла потери в результате авианалета в Сирии — Эрдоган

Армия Турции понесла потери в результате авианалета в Сирии -…

Эрдоган заявил, что потери асадовского режима очень большие.
Обнаружена новая опасность газированных напитков

Обнаружена новая опасность газированных напитков

Газированные напитки нарушают липидный обмен.
Украинцам объяснили, почему они в пять раз беднее поляков

Украинцам объяснили, почему они в пять раз беднее поляков

В ФГИ нашли способ повысить доходы украинцев
Сотрудникам СЕ, побывавшим в зараженных регионах, советуют оставаться дома

Сотрудникам СЕ, побывавшим в зараженных регионах, советуют оставаться дома

Совет Европы принял меры в связи с коронавирусом.
Раскрыта реальная стоимость Xiaomi Mi 10

Раскрыта реальная стоимость Xiaomi Mi 10

Для тестирования специалисты разобрали на детали аппарат Xiaomi Mi 10.
Беременная звезда «Квартал 95» Вера Кекелия разделась в Instagram

Беременная звезда «Квартал 95» Вера Кекелия разделась в Instagram

33-летняя актриса прикрывалась полупрозрачной шалью
Волкер назвал последствия политических заигрываний Макрона с Путиным

Волкер назвал последствия политических заигрываний Макрона с Путиным

Поведение Макрона может привести к ослаблению давления на Россию.
Кто приносит больше пользы? Зарплату Смелянского сравнили с заработками простого почтальона

Кто приносит больше пользы? Зарплату Смелянского сравнили с заработками простого…

Шнайдер посчитал, сколько получает Смелянский
Читай также
Последние новости

В ПриватБанке оценили риски возврата активов Коломойскому

Волкер назвал главное достижение Зеленского в противостоянии с…

57-летняя Агузарова шокировала сеть «пластиковым» лицом

Скалецкая прокомментировала слухи о случаях коронавируса в Украине

«Слуга народа» Василевская-Смаглюк рассказала о перспективах Тигипко в…

В 1+1 прокомментировали введение моратория на кодировку ТВ-спутника

Xiaomi заинтриговала «прозрачной версией» флагмана Mi 10

Порошенко решил не дожидаться принудительного привода на допрос

Помазанов дал прогноз о судьбе Гончарука и перестановках…

«Прикрываться ногой и рукой»: Милованов показал, как правильно…

«Слуга народа» повздорил с «Начальником Харькова» в McDonald’s:…

Паника из-за корнавируса добралась до Чехии: люди массово…

Появились слухи о подтверждении двух случаев коронавируса в…

Экс-нардеп «козак» Гаврилюк устроился на работу таксистом

У вице-президента Ирана выявили коронавирус