«Коли ми говоримо, що 80 відсотків національних багатств України належать кільком родинам, то це – саме родини Пінчуків, Коломойських, Фірташів, Червоненків, Рабиновичів», — зазначив мер.

«Вони забезпечили собі економічне панування над Україною, а тепер прагнуть ще й довічного царювання політичного, знахабніло пхаючи у президенти свого годованця Яценюка», — наголосив Ратушняк.

Він зазначив, що «вголос сказав про це, хоча ця гірка правда відома кожному простому, чи, як каже Ющенко, маленькому українцеві».

«Як стало мені відомо, за це масони винесли мені вирок — арештувати, посадити у камеру і фізично знищити. В хід пущено колосальні гроші на підкуп найвищих посадовців, керівників правоохоронних органів, слідчих, я вже не кажу про журналістів», — наголосив Ратушняк.

«Масони виходять з того, що вони повинні жорстоко покарати Ратушняка, щоб це стало наукою для інших, щоб завтра не стало таких, як Ратушняк, мільйонів українців, які не будуть далі терпіти і мовчати, підкорившись своєму кріпацькому, рабському становищу», — йдеться у зверненні..

«Вони жорстоко помиляються. Бо якщо вони здійснять розправу наді мною, завтра підніметься окупована ними уся Україна. І помаранчева революція виявиться безневинною витівкою на галявині, солодкою квіткою в порівнянні із отруйними ягодами, які доведеться пожирати саме їм», — заявив Ратушняк.

«Я попереджую Пінчука, Фірташа, Коломойського, Червоненка, Рабиновича, що саме вони будуть нести відповідальність за наслідки розправи наді мною. Жертвами їхньої сваволі та їхніми заручниками, стануть, перш за все, прості євреї, як живуть тут, а не у Швейцарії чи Ізраїлі», — зазначив мер Ужгорода.

«Вони, як і ми, прості українці, пограбовані до нитки масонським олігархатом. Я попереджую: схаменіться, бо лихо вам буде», — заявив Ратушняк.

Крім того він зазначив, що «толерантно ставиться до представників інших національностей, в тому числі, і євреїв, які населяють Україну». «Запідозрити мене в антисемітизмі чи ксенофобії — це звалювати із хворої голови на здорову», — наголосив мер.

«Громадянин Яценюк є на цих виборах ставлеником таких олігархів, як Пінчук, Фірташ, Коломойський, Червоненко, Рабинович. І не моя вина, що усі ці найбагатші українські мільярдери — єврейського походження», — переконаний він.

«Я з глибокою повагою ставлюся до громадян України єврейського, як і будь-якого іншого, етнічного походження. Усі вони — рівні перед Конституцією, як і належиться цивілізованій європейській державі», — йдеться у зверненні.

Джерело: УП

13.08.2009

Популярные статьи сейчас

Украина сегодня подает заявку в НАТО, - Зеленский

Россия нанесла ракетный удар по гражданской колонне на выезде из Запорожья: есть погибшие и раненые

ПФУ обратился к украинцам с важной информацией насчет выплаты пенсий

Зеленский созывает срочное заседание СНБО

Показать еще