На «Арселорміттал Кривий Ріг» беспрецендентні скорочення робітників

 

Про цей та інші кричущі факти порушення інвестиційних умов керівництвом підприємства заявив Михайло Соколов, член спеціальної комісії ВРУ з приватизації і народний депутат України. Після того, як у її складі відвідав підприємство із перевіркою 23 березня, пише «Свободное видение»

ю інформацію, пояснює Михайло Соколов, як член спеціальної комісії отримав ще до офіційного візиту з перевіркою на підприємство. Володіла нею і комісія Фонду держмайна, яка перевіряла підприємство раніше. Але у своєму звіті її члени чомусь недоліків не позначили.

Профспілки стверджують, таке масштабне скорочення штату відбувалося аж ніяк не на «добровільній основі», як стверджує керівництво підприємства. Схема була такою: спершу людям створювали невигідні умови роботи, а потім пропонували звільнитися з великою вихідною допомогою.

Через такі скорочення одна людина, кажуть у профспілках, бува, працює за трьох. Люди роблять ночами та, звичайно, просто валяться з ніг.

Побільшало випадків травматизму та смерті на виробництві. При цьому, як свідчать розрахунки профспілок, зарплатню працівникам підіймати не квапляться. На сьогодні вона є майже вдвічі меншою за очікувану. За словами Михайла Соколова, антисоціальна політика теперішнього керівництва на чолі з генеральним директором Рінатом Старковим спрямована проти головного багатства країни — її населення.

Тому нардеп має намір ініціювати повторне засідання комісії або, якщо не вийде, звернутися до Президента.

 


Комментирование закрыто.