Китай стане спонсором Уряду України

Кабмін також схвалив проект Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про створення Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

Відповідні розпорядження від 11 квітня 2011 р. № 307-р і № 309-р опубліковані на офіційному сайті Уряду.

Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв уповноважений підписати зазначені домовленості.

Нагадаємо, завтра у Китаї українська урядова делегація візьме участь у ювілейному, 10-му Боаоському економічному форумі, який уже давно подолав межі Азіатсько-Тихоокеанського регіону й зміцнив репутацію «східного Давосу». Також буде проведено переговори з керівництвом КНР.

Прем‘єр-міністр наголосив, що Україна не тільки готова увійти в глобальну дискусію про причини і подальший розвиток нових викликів, але й брати активну участь у їхньому подоланні, сповіщає УБР

«Наше завдання – донести до представників країн, які сьогодні демонструють найвищі темпи розвитку, переваги інвестиційно-інноваційного співробітництва з Україною», — наголосив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду відзначив, що Україна приділяє особливу увагу розвитку партнерських зв’язків з Китайською Народною Республікою, де відбудеться цей форум.

Досвід створення гнучкої, інноваційної й наукомісткої економіки за історично блискавичний період – це найбільший внесок Китаю в оновлений розвиток економіки всього світу, його досвід надихає інші країни, переконаний Микола Азаров.

«Всебічне партнерство з Китаєм — важливий вектор української зовнішньої політики. Свідченням цьому став державний візит Президента України Віктора Януковича в КНР у вересні минулого року, обмін урядовими візитами, — зазначив Прем‘єр-міністр України. — Зараз ми активно працюємо над окресленням дуже широкого поля співробітництва з Китаєм».

Глава Уряду зазначив, що китайські партнери уже беруть участь у реалізації українських інфраструктурних проектів. Серед спільних українсько-китайських проектів, які зараз на стадії реалізації — будівництво залізниці для пасажирського сполучення Київ – міжнародний аеропорт «Бориспіль» (відповідну постанову Уряд прийняв наприкінці березня). Наразі завершується підготовка техніко-економічного обґрунтування будівництва парогазової електростанції в Автономній Республіці Крим. Заплановано пілотний проект із технічного переоснащення трьох шахт в Луганський і Донецькій областях.

«Ще кілька угод щодо розвитку таких проектів ми підпишемо під час перебування в КНР», — зазначив Микола Азаров.


Комментирование закрыто.