Вимоги делегацій громадських організацій малого та середнього бізнесу Президенту України

Вимога 1: Ухвалити Закон, згідно з яким структуру споживчого кошика і величину прожиткового мінімуму повинні визначати не органи влади, а Національна Рада соціального партнерства на основі паритетного рішення повноважних представників профспілок, працедавців і  органів влади. Прожитковий мінімум не повинен обкладатися податком.

Потрібне негайне реформування несправедливої існуючої пенсійної системи, при якій, на нерівноправній основі нараховуються пенсії різним категоріям громадян. Мінімальний розмір пенсії  нижчий за прожитковий мінімум і не дозволяє реалізувати право на життя, при цьому максимальний розмір в п’ятдесят разів більший мінімального.

На початку 90-х років мінімальний розмір пенсії складав 80 карбованців, що по купівельній спроможності  відповідає 1760 гривням, підвищена пенсія складала 120крб., величина особливої пенсії – 134крб., а максимальна персональна становила  200крб.  При цьому єдиний пенсійно-страховий внесок на заробітну плату в середньому дорівнював 11%.

Вимога 2: Мінімальний розмір пенсії встановити не нижчий за прожитковий мінімум. Всі пенсії всім категоріям громадян нараховуються по єдиному принципу  і по єдиній методиці. Розмір максимальної (персональної, за особливі заслуги) пенсії не може перевершувати більш, ніж в чотири рази  за мінімальний розмір. Пенсійні виплати по солідарній системі виплачуються будь-якій категорії працездатних громадян починаючи з досягнення віку не менше 55 років. Пенсіонери-підприємці та інваліди не повинні робити відрахування зі свого доходу до пенсійного фонду.

До 1995 року наші човники їздили до Польщі і Туреччини продавати українські товари, ціна яких була конкурентоздатна на міжнародному ринку. З 1995 року, після введення позамежної величини нарахувань на заробітну плату, які входять  в собівартість,   плюс  20% ПДВ на всі ці витрати —  створюють непомірно високу ціну товару, він стає  неконкурентоздатними  і такими, що не продається навіть на внутрішньому ринку.  Через це  відбулося  масове закриття виробничих підприємств і банкрутство комерційних структур, а човники з того часу поїхали у зворотному напрямі – розпочали завозити товари з Китаю, Туреччини, Польщі, інших країн Європи. Не буває безвихідних ситуацій, завжди є як мінімум один вихід: це вхід. Потрібно просто визнати і виправити помилку, допущену діями (навмисно злочинними чи недалекоглядними і економічно бездарними)  представниками влади ще п’ятнадцять років тому.

За рахунок виводу 60% нашої економіки з тіні, легалізації обсягів виробництва і реальної заробітної плати можна збільшити  надходження до пенсійного фонду в 1,6  і надходження в бюджет в 1,35 раз, також все це зробить ціни на товари і послуги конкурентоздатними, а бізнес і виробництво в Україні реально інвестиційно-привабливим.

Вимога 3: Зменшити (за рахунок пенсійної реформи, виключення недоцільних для працедавців і найманих робітників непрямих статей витрат і витрат на адміністрування) ставку єдиного соціального збору з фонду оплати праці починаючи з 01.01.2011 року до 18%. Відмінити корупційний ПДВ, замінивши його на податок у розмірі 3% із продаж.

Малому бізнесу для розвитку і виживання потрібні не пільги, а прозора і зрозуміла для людини, що не має бухгалтерської освіти,  форма обліку і звітності. Також суворо перекрити  можливості обкладати бізнес  всілякими додатковими поборами.

Вимога 4: Прийняти спеціальний розділ Податкового Кодексу, яким передбачити спрощену систему обліку доходів і звітності для самозайнятих приватних підприємців у сфері торгівлі, виробництва, послуг і сільського господарства із сплатою єдиного камерально-розрахункового податку, виходячи з  3% заявленого в декларації обігу, що не перевищує 500 тисяч гривень в рік. Разом з цим унеможливити користуватися цими пільгами для мінімізації податків крупного бізнесу і фіктивної підприємницької діяльності.

Для інших приватних підприємців і суб’єктів малого бізнесу з чисельністю найнятих робітників до 50 осіб і об’ємом виробництва, виторгу і послуг до 5млн.грн  в рік,  дозволити  сплату податку авансом (18% єдиний соціальний внесок, 15% — прибутковий податок і  3% від об’єму  виробництва, послуг або продаж)  до початку кожного місяця із отриманням патенту із зазначенням  декадної розрахункової виручки і дозволом застосування спрощеної процедури звітності, податкового адміністрування і ведення бухгалтерського обліку. 

Вимога 5. Податкова система, що існує в Україні, яку передбачається законсервувати і узаконити з прийняттям Податкового Кодексу, перетворила народ в рабів, що віддають на утримання неефективної і непотрібної  в такій кількості представників органів влади — більше 60% створеної  ним додаткової вартості.

Карл Маркс ще в XIX столітті визначив граничну величину таких вилучень при яких настає криза. Вже при  розмірі вилучення в 33% додаткової вартості — купівельна спроможність  громадян не дозволяє їм придбати вироблене, а із-за падіння попиту  -торгівля перестає робити замовлення, як наслідок —  виробництво вмирає.

На сьогоднішній день (навіть без накладних витрат  на утримання апарату управління та  оренди, без акцизів, податку з прибутку, вартості патентів  і митних зборів,  в ідеальному варіанті, коли фірма складається з однієї людини, яка сама  ж  і надає послугу первинною вартістю в одну тисячу гривень іншій людині) фірма-постачальник   повинна  узяти із покупця з кожної 1000 гривень, в зв’язку із нарахуванням на зарплату, а також  ПДВ на вже нараховані податки  —  1670 грн. 40 коп.

При цьому фірма-постачальник сама отримує,  після всіх передбачених утримань до бюджету і соціальних фондів,  лише 819 грн. 40 копійок. В подальшому, купуючи на ці гроші товари або послуги з фірми  ще раз буде утриманий ПДВ в ціні товару в розмірі 16,66%, тобто реально людині в Україні за чинним антинародним і витончено — грабіжницьким законодавством залишається лише 682 грн. 89 коп, а 987 грн. 51 коп йде на утримання  держави і засновані нею  соціальні і страхові фонди. Таких розмірів вилучень немає  в жодній  країні світу.

В кращому випадку, на податки і збори до держави і фондів в ціні товарів і послуг міститься близько 60%, і все це, виходячи з класичної формули «Гроші=Товар=Гроші», сплачує покупець, тобто в результаті — ті ж пенсіонери і соціально незахищені громадяни, про яких так «турбується» влада.

Про який бізнес і інвестиції можна говорити при такій системі? Це навіть не капіталізм, навіть не життя, це дикий феодалізм і дика експлуатація народу своїми слугами, які вилучають у нього більше, ніж при соціалізмі Радянського Союзу, — в п’ять разів.

А жити краще при цьому стало лише безсовісній малочисленій кучці  людей,  які самі з собою підписали Конституцію, на основі якої ухвалюють Закони, що захищають лише їх та  їх сім’ї.

Сьогодні громадянин України,  для того, щоб забезпечити  виконання податкового пресу, вимушений працювати 3,5 години на державу, 3 години на працедавця, оренду та кредити банків і лише 1,5 години в день на себе і утримання своєї сім’ї.

Ми категорично відмовляємося виконувати такі Закони і вважаємо за неможливе з точки зору прав людини і міжнародного законодавства прийняття навіть самого хорошого з точки зору влади Податкового Кодексу до тих пір, поки не буде включено в Конституцію спеціального економічного розділу, що обмежує повноваження органів влади вводити будь-які податки, відрахування до фондів і збори, при яких сумарна межа вилучення у народу перевищує 30% додаткової вартості.

Ми добре розуміємо, що Влада – є право встановлювати для всіх способи і принципи розподілу результатів їх діяльності і здійснення вже на підставі цього права відчуження бажаної для себе долі від всього того, що виробили і виробляють інші.

Народ прозрів і бачить, що вся ваша Боротьба за владу є ні що інше, як боротьба за право на таке відчуження.

Ви давно перетворили класичну економічну формулу: «Гроші=Товар=Гроші» на специфічно-українську: «Гроші=Посада=Гроші²».

Нас грабують і кинули лише тому, що ми самі дозволили це зробити. Але ми не пам’ятаємо, щоб коли-небудь підписували  договір з владою, про те що будемо виконувати Ми, а що влада, скільки Ми їм дозволили забирати у вигляді податків за те, що вони створюватимуть Нам нормальні умови для Нашого життя і Нашої праці.

Ви самі, в однобічному порядку, без референдуму про затвердження Нової Конституції, нової вільної України,  прийняли рішення  як Нам жити, що робити та які права Ми повинні вам делегувати.

Ви самочинно встановили, скільки Ми зобов’язані платити вам за своє життя, а також  на утримання  вашого більш ніж в чотири рази роздутого за п’ятнадцять років апарату зажерливих грабіжників.  Ви усунули можливість всякої відповідальності зі свого боку. Визнаємо, що ми самі дозволили  ставити нас в такі нелюдські умови, слухаючи щоразу ваші солодкі обіцянки.

У нас немає і ніколи не було жодних зобов’язань перед вами, ми не зв’язували себе жодною клятвою перед вами і прийнятою вами Конституцією.

А ви ніколи не несли і не понесете жодної відповідальності перед нами за погіршення нашого життя, за знищення українського народу, за поневіряння наших дітей, дружин та батьків на заробітках в інших країнах!  Але  якщо прийдеться відповідати, то будете жорстоко покарані.

І вже коли ми бажаємо домовитися, а точніше, нам доводиться пливти сьогодні з вами на одному судні, то повинні хоча б зробити кроки та  затвердити Нову Конституцію нової вільної України та  вирішити, як Нам жити, що робити і які права Ми повинні вам делегувати.

Пасажири мусять довіряти капітанові і його команді, а для цього мають бути упевнені, що керівники поважатимуть права пасажирів, які сплатили вартість пального  і зарплату екіпажу. Ми повинні бути впевнені, що бюджет мореплавання, який ми сформуємо,  не буде замість його цільового використання  в черговий раз безсовісно  розкрадений.

Вимога 5: Прийняти поправку до Конституції України: сумарна величина податків та зборів   не може перевищувати 30% створюваної  додаткової  вартості в ціні  товарів та послуг.

Сформувати з числа кращих представників громадських організацій і політичних партій  ( що дадуть присягу на протязі  10 подальших років не обиратися  і не обіймати  жодної  посади в органах державної влади) Конституційні збори, яким  Президент України своїм Указом доручить доопрацювати і внести всі необхідні поправки до Конституції України для її подальшого затвердження на Всенародному  референдумі.

У всьому світі ліцензування, квотування, вимоги до стандартів здійснюються на підставі норм корпоративного права соморегулюючими  галузевими громадськими організаціями підприємців.  Україна, ставши членом СОТ,  взяла на себе зобов’язання визнавати  корпоративні норми всіх країн-учасників, при цьому не надала цих прав вітчизняним виробникам та підприємцям, що призвело до невиправданих бюджетних витрат  на утримання невластивих для влади функцій  та росту корупції.

Вимога 6: Негайно виконати свої міжнародні зобов’язання та передати функції по саморегулюванню галузей економіки України соморегулюючим галузевим громадським організаціям підприємців.

Вимога 7: Відправити у відставку Уряд, який підготував непрофесійний та антинародний  проект Податкового кодексу, який не лише не вирішує питання підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника,  а навпаки – приведе до зростання цін, безробіття та знищення малого бізнесу.

Визнаючи окремі факти порушення громадського порядку зі сторони деяких  учасників акцій в регіонах України, ми переконані в тім, що вони вчинялися не з мотивів суспільної небезпеки, а  в процесі відстоювання своїх порушених прав збоку державної влади. Тому будь-яке переслідування учасників акції ми визнаємо як переслідування з політичних мотивів, що недопустимо в даному випадку.

Вимога 8. Негайно припинити всі репресії до організаторів та учасників акцій протесту підприємців за свої порушені  права.  Негайно припинити всі репресії до організаторів та учасників акцій протесту підприємців за свої порушені  права.

«Хвиля» наголошує: Результат цих вимог буде не кращім, ніж від допису козаків турецькому султанові.

Последние новости
Гончарук назвал главные задачи для нового руководителя «Укравтодора»

Гончарук назвал главные задачи для нового руководителя «Укравтодора»

В вопросе борьбы с коррупцией перед Кубраковым стоят задачи полностью обновить областное руководство служб автомобильных дорог
Ученые разгадали загадку снежного человека

Ученые разгадали загадку снежного человека

Генетики изучили ДНК йети
Каменских попала в рейтинг самых сексуальных женщин России

Каменских попала в рейтинг самых сексуальных женщин России

NK попала в топ-100 самых сексуальных красоток по версии MAXIM
Профессиональный комик Зеленский проиграл матерому политику Тимошенко: соцсети

Профессиональный комик Зеленский проиграл матерому политику Тимошенко: соцсети

В соцсетях высказались по поводу батла между президентом и лидером фракции «Батькивщина»
В Украине заработает автоматическая система остановки выплат пенсий

В Украине заработает автоматическая система остановки выплат пенсий

Новая система даст возможность украинцам оперативно получать деньги на похороны, а государству вовремя останавливать начисление пенсий и контролировать денежные выплаты
Пристайко сказал, что общего у США и РФ по отношению к Украине

Пристайко сказал, что общего у США и РФ по отношению…

Министр иностранных дел считает, что в этих странах ни одного дня не проходит без обсуждения Украины
50-летняя Дженнифер Лопес снялась в пикантной фотосессии для GQ

50-летняя Дженнифер Лопес снялась в пикантной фотосессии для GQ

Джей Ло получила звание "Человек года" за общий вклад в мировую поп-культуру
Гиркин предрек передачу части РФ под контроль Украины

Гиркин предрек передачу части РФ под контроль Украины

Бывший главарь "ДНР" заявил о поражении Владимира Путина
«Связи с бандитами»: давний знакомый рассказал о неизвестных фактах из жизни Путина

«Связи с бандитами»: давний знакомый рассказал о неизвестных фактах из…

По словам знакомого, Путин всегда был таким “наглым дворовым пацаном”
В России подсказали Зеленскому, кто сдал Путину Донбасс

В России подсказали Зеленскому, кто сдал Путину Донбасс

Российский поэт и политтехнолог рассказал, кто сдал Донбасс
Найдено жуткое «кладбище младенцев», похороненных в шлемах из черепов

Найдено жуткое «кладбище младенцев», похороненных в шлемах из черепов

Данный случай считается единственным в науке
Звезду «Игры престолов» заставляли сниматься голой

Звезду «Игры престолов» заставляли сниматься голой

 Эмилия Кларк рассказала, как ей предложили раздеться для сцены в проекте
Бюджет-2020 подготовил пенсионерам несколько сюрпризов

Бюджет-2020 подготовил пенсионерам несколько сюрпризов

Стало известно, какие сюрпризы ждут украинских пенсионеров в 2020 году
В Украине изменятся правила ввоза животных и продуктов

В Украине изменятся правила ввоза животных и продуктов

Украина переходит на новые правила ввоза пищевых продуктов животного происхождения
Зеркаль заявила о своем желании уйти из МИДа

Зеркаль заявила о своем желании уйти из МИДа

Заместитель министра МИД планирует уйти с занимаемой должности в ближайшее время
Смолий намекнул послу США на попытки Коломойского препятствовать сотрудничеству Украины с МВФ

Смолий намекнул послу США на попытки Коломойского препятствовать сотрудничеству Украины…

"Программа с МВФ - это не только деньги. Это якорь для реформ в Украине"
Украинский аппарат для высадки на Луну покорил Dubai Airshow 2019

Украинский аппарат для высадки на Луну покорил Dubai Airshow 2019

Космический аппарат разработанный украинским конструкторским бюро может доставлять технический груз на Луну и исследовать ее почву
Вышедшего под залог Писарука включили в состав Европейской бизнес-ассоциации

Вышедшего под залог Писарука включили в состав Европейской бизнес-ассоциации

Глава правления Райффайзен банка Аваль был выпущен на свободу поз залог 5 млн гривен
У Зеленского трижды предлагали американскому подполковнику Виндману стать министром обороны

У Зеленского трижды предлагали американскому подполковнику Виндману стать министром обороны

Команда Зеленского три раза предлагала должность министра обороны Украины подполковнику ВС США
Ford презентовала электромобиль Mustang Mach-E

Ford презентовала электромобиль Mustang Mach-E

Экологичная модель Mustang Mach-E продолжила историю знаменитой модели с 55-летней историей Ford Mustang 
Парубий ответит по делу о Майдане в ноябре

Парубий ответит по делу о Майдане в ноябре

Экс-спикер парламента будет допрошен в рамках дела о Майдане 19 ноября
Дело Насирова: экс-главе ГФС зачитали в суде обвинение за 10 минут

Дело Насирова: экс-главе ГФС зачитали в суде обвинение за 10…

ВАКС рассматривает дело Насирова по сути
У Зеленского решили позволить украинцам менять отчество

У Зеленского решили позволить украинцам менять отчество

Законопроект уже зарегистрирован в Верховной Раде
Зеленский обсудил с Маасом саммит «нормандской четверки»

Зеленский обсудил с Маасом саммит «нормандской четверки»

Президент проинформировал министра о ситуации с безопасностью на Донбассе
Замминистра Клитина попала в секс-скандал

Замминистра Клитина попала в секс-скандал

Она якобы получила свою должность, оказав услугу интимного характера
Дубинский предложил ввести обязательный тест для нардепов

Дубинский предложил ввести обязательный тест для нардепов

"Слуга народа" предлагает дополнить закон "О статусе народного депутата Украины"
Арахамия прокомментировал слухи о судимости нардепа из «Слуги народа» по делу об изнасиловании

Арахамия прокомментировал слухи о судимости нардепа из «Слуги народа» по…

Романа Иванисова обвинили в изнасиловании несовершеннолетней в 90-х годах.
В РФ решили снять сериал с «двойником Зеленского»

В РФ решили снять сериал с «двойником Зеленского»

Пррезидента Украины сыграет автомаляр-узбек
Гончарук позвал бизнес на заседание Кабмина

Гончарук позвал бизнес на заседание Кабмина

Премьер также призвал бизнес "давать обратную связь"
Пристайко рассказал о больших ожиданиях от встречи “нормандской четверки”

Пристайко рассказал о больших ожиданиях от встречи “нормандской четверки”

Украинские власти ожидают реальный прогресс от проведения встречи в "нормандском формате"
Читай также
Последние новости

Гончарук назвал главные задачи для нового руководителя «Укравтодора»

Ученые разгадали загадку снежного человека

Каменских попала в рейтинг самых сексуальных женщин России

Профессиональный комик Зеленский проиграл матерому политику Тимошенко: соцсети

В Украине заработает автоматическая система остановки выплат пенсий

Пристайко сказал, что общего у США и РФ…

50-летняя Дженнифер Лопес снялась в пикантной фотосессии для…

Гиркин предрек передачу части РФ под контроль Украины

«Связи с бандитами»: давний знакомый рассказал о неизвестных…

В России подсказали Зеленскому, кто сдал Путину Донбасс

Найдено жуткое «кладбище младенцев», похороненных в шлемах из…

Звезду «Игры престолов» заставляли сниматься голой

Бюджет-2020 подготовил пенсионерам несколько сюрпризов

В Украине изменятся правила ввоза животных и продуктов

Зеркаль заявила о своем желании уйти из МИДа