За даними представників місії CIS-EMO, в місті Черкаси дві ділянки відкрилися з запізненням на 15 хвилин. На одній ділянці з 24 членів виборчої комісії не прибули троє, пишет 24tv

Відзначається також серйозна нестача бюлетенів: на 3700 виборців отримано всього 2800 бюлетенів. Крім того, на бюлетенях відсутня печатка дільничної виборчої комісії, номер дільниці на бюлетенях також не проставляється.

Спостерігачі при відвідуванні дільниці в психодиспансері виявили відсутність одного комплекту бюлетенів.

При більш ретельній перевірці з’ясувалося, що рішенням міської виборчої комісії на шести з дванадцяти спецділянок (диспансери, лікарні і так далі) недовидано по одному комплекту бюлетенів з мотивацією, що бюлетенів «не вистачає».

У Черкасах, де проводиться 5 рівнів виборів і передбачено 5 комплектів бюлетенів, на одній дільниці відсутні комплекти одного рівня виборів, на іншій ділянці — іншого, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Передбачається, що, оскільки на дільницях бюлетені відсутні, то голосування по цих дільницях може бути визнано недійсним, зокрема, голосування по мажоритарних округах на виборах до обласної ради.

31-10-2010   15-10