До Львова прибув командувач Сухопутних військ США

Програма перебування генерала Картера Хема була дуже насиченою. Спочатку він разом із генерал-полковником Геннадієм Воробйовим побували на практичних заняттях 80-ого аеромобільного полку на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, де воїни-аеромобілісти виконували стрибки з парашутом, а також вправи стрільб із стрілецької зброї та бойових машин. Також він ознайомився із інфраструктурою Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Окрім того на знак поваги командир полку полковник Віктор Копачинсьий вручив американському генералу десантний тільник та голубий берет, — повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЗахОК.

Після цього делегація відвідала Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де її начальник генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив гостей із навчальним закладом. Генерал Картер Хем мав змогу дізнатися про систему підговки офіцерських кадрів для Збройних Сил України, оглянути потужну навчально-матеріальну базу та навіть перевірити свої практичні навики у стрільбі із стрілецької зброї у сучасному оптико-електронному тирі. Також командувачі прийняли участь у брифінгу, де разом із генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком були обговорені напрямки майбутньої співраці. Окрім того, начальник навчального закладу вручив іноземному гостю пам’ятний знак та фотокнигу про Академію.

«Відвідавши Академію сухопутних військ, я особисто переконався, що ваш навчальний заклад з його потужними навчально-матеріальною базою та науково-педагогічним складом здатний готувати справжнього офіцера, що відповідає вимогам сучасності», — підсумував генерал Картер Хем.

27-07-2010 23-58


Комментирование закрыто.