Дорослі спортивні хлопці, серед яких переважали представники гандбольного клубу «Авіатор» (власник клубу — зять Виктора Москаленка, бізнесмен Андрій Мельник, свого часу був наближеним до керівництва авдишевського угруповання) не допустили в сеедину ринку 5 членів комісії, які були призначені для розгляду фінансової ситуації на Житному ринку особистим розпорядженням Першого заступника Голови КМДА Олександром Поповим, передає Майдан.
По інформації з Головного управління торгівлі КМДА угруповання Андрія Мельника, що вже більше року контролює Житний ринок, примудрилося довести господарську діяльність ринку до жалюгідних показників мінімальної рентабельності в 1,1%. Майже всі збори з ринку, що складають більше 1,5 гривень в місяць залишаються у кішенях керманичів ринку та майже не доходять до міського бюджету.
На 15-00 члени комісії заблоковані біля входу до Житного ринку бійцями «Авіатора» та,за словами торгівців ринку, зараз чекають на підкриплення у вигляді ОМОПу.
Це перше відкрите протистояння Олександра Попова з ринкоковою мафією Києва, яка, по суті, залишається останінм отсрівцем притулку залишків вуличної т.зв «бригадної» київської злочинності початку та середини 90-х.

21-07-2010 16-22