В БЮТе увидели новый вид коррупции

 

Так «Хвилі» прокоментував народний депутат Сергій Власенко (фракція БЮТ) провал у Верховній Раді законопроекту про забезпечення енергетичної безпеки України.

Законопроект пропонував накласти заборону на будь-які виплати компанії «RosUkrEnergo» за рахунок коштів державного бюджету та міжнародних фінансових інститутів.

На думку парламентарія, «можна говорити про те, що в нашій країні з’явився новий вид корупції. У справі «RosUkrEnergo» вперше застосували корупційну схему з використанням міжнародних судових і арбітражних органів, зокрема, Арбітражного інституту торгової палати Стокгольма, більш відомого як Стокгольмський арбітраж. Це перший випадок за всю історію незалежності, коли державна компанія, виступаючи в міжнародному суді проти комерційної структури, погодилася з усіма аргументами протилежної сторони, не сказавши ні слова на свій захист, тобто, фактично, допомогла опонентові виграти справу».

«Від громадськості намагаються приховати, як саме проходили слухання і виносилося таке рішення, приховати те, що рішення на користь «RosUkrEnergo» було ухвалене в результаті змови», — підкреслив Сергій Власенко.

09-07-2010 17-25


Комментирование закрыто.