Сьогодні на пленарному засіданні парламенту народний депутат України з фракції БЮТ Володимир Бондаренко почав зі свого робочого місця звинувачувати Литвина в тому, що він не дає депутатам від БЮТ слова для репліки, повідомляє Новинар

У відповідь спікер сказав, що з відповіддю на звинувачення, які звучали в залі щодо ситуації з фінансуванням заходів щодо запобігання грипу, виступив народний депутат України Олег Ляшко, тому недоцільно ще давати комусь слово для репліки.

Однак Бондаренко продовжував наполягати на своєму, переходячи на крик, і Литвин попросив керівництво фракції БЮТ відреагувати на цю ситуацію. Крик тривав, і тоді, звертаючись до фракції БЮТ, Литвин сказав: «Ви організували епідемію грипу, щоб не нести відповідальності за те, що не опалюються будинки, школи, вузи, дитячі установи». «Будете працювати самостійно зі своїм урядом», — додав спікер.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я України підтвердило 81 випадок смерті від грипу та ГРВІ станом на 01:00 4 листопада. Також МОЗ підтвердило 14 випадків захворювання на грип А/Н1N1, з них 3 смертельних.

Юлія Тимошенко, виступаючи в Раді 3 листопада, заявила про стабілізацію ситуації з епідемією у восьми західних областях. Сьогодні, 4 листопада, Тимошенко заявила, що в тих областях, у яких вже спостерігається перевищення епідеміологічного порогу, і які до нього наближаються, також повинно бути введено карантин.

04-11-2009 12-39