«Я ще раз попереджаю і звертаюся до Державної податкової адміністрації, до Антимонопольного комітету та Держцінінспекції: або ви розберетеся з ціноутворенням — досконало, а не поверхнево, коли ви сприймаєте те, що вам підсовують, — або ваша робота мене не влаштовує», — сказала Тимошенко.

Вона звернула уваг, що Державна митна служба, попри попередні доручення, не здійснює перевірку фактів декларування завищених цін на ліки при їх імпорті в Україну.

«На митниці, де вам дають ціну у 2-3 рази вищу, не розмитнюйте по таких цінах, а ставте реальну ціну», — звернулася Тимошенко до присутніх.

«Якщо ви послали інспектора, а він повернувся з нулем, звільняйте такого інспектора. Мені не потрібні перевіряльники, які взяли в зуби хабар, пішли додому відпочивати!», — сказала
вона.

«Я такої формальної роботи в житті не бачила!», — обурилася Тимошенко, зриваючись на крик.

Також прем’єр висловила невдоволення роботою Міністерства охорони здоров’я та Мінекономіки у цьому питанні.

«Те, як підійшли Міністерство охорони здоров’я та Мінекономіки до ціноутворення – мене це не влаштовує. Коли вони зробили просто як фотографії і сказали: «Ну, от склалися такі ціни», — сказала вона.

Тимошенко повідомила, що перевірку зловживань на ринку ліків здійснюватиме координаційна комісія, до якої увійдуть представники ДПА, Антимонопольного комітету,
Держцінінспекції та інспекції з контролю за якістю ліків.

«Також ми включимо асоціації (виробників ліків), які були би дороговказом, де є порушення, а де їх немає», — сказала вона.

«Координаційна комісія буде створена моїм прямим дорученням, щоб не чекати на засідання уряду», — додала Тимошенко.

Українська правда

02/11/2009 14:12

Популярные статьи сейчас

Місцеві вибори в Україні та загроза білоруського сценарію

Кравчук предложил новое место для встреч ТКГ вместо Минска

Степанов назвал область с антирекордом госпитализированных с COVID-19

Билл Гейтс назвал срок окончания пандемии COVID-19

Показать еще