Допрацювалась: В конце рабочего дня Юля поиграла с Тигрюлей (Фото)

Допрацювалась: В конце рабочего дня Юля поиграла с Тигрюлей (Фото)

Сегодня ночью (так и представляем эту картину, пришла премьер домой и сразу к компьютеру писать отчет про Тигрюлю) на блоге Тимошенко появилась такая запись:

 

Нещодавно Тигрюля приїздила до Києва, до мене в гості. Тигрюля почуває себе добре і виглядає прекрасно. Усе забезпечення, яке потрібне для її утримання, зоопарк отримав. Єдине: скаржаться, що вона має трішечки такий авторитарний характер і ганяє всіх по вольєру. 🙂 Але тому там вона і відрізняється від всіх. Вона, власне, біла ворона, але з достатньо жорстким характером. 

Як мені розповідають співробітники зоопарку, Тигрюля у них — зірка. До неї ходять в гості всі відвідувачі. Але характер вона має достатньо жорсткий і, як мінімум, в вольєрі вона порядок навела. 🙂 У Тигрюлі там вже з’явилася подруга – руда тигриця такого ж віку. 

Звичайно, зараз ми шукаємо для Тигрюлі друга. Бо самотньою бути абсолютно погано. Я дуже сподіваюся, що в найближчі місяці ми знайдемо його в інших зоопарках світу серед таких же маленьких тигрят білого кольору. 

Я завжди цікавлюся, як Тигрюлю годують, як вона себе почуває, як себе поводить… І можу сказати, що вона підростає, підростає активно, і думаю, що якраз до переговорного процесу після президентських виборів буде в формі.;-)

 

14.10.2009 07-44

«Хвиля»


Комментирование закрыто.