лова Національного тарифного регулятора НКРЕКП Валерій Тарасюк упродовж останнього року 91 день провів у відпустці за кордоном, переважно в Туреччині та ОАЕ. Про це пише видання «Антікор» в статті «Зростають тарифи і якість відпочинку енергетичних службовців».
«Без урахування більш коротких поїздок у тому числі до Росії, на відпочинку Тарасюк провів 91 день. Тобто три місяці за три роки він мав пляжний час. Не зраджує він собі і підчас перебування на держслужбі, обираючи улюблені напрямки, та улюблені готелі», - пише журналіст Руслан Якушев.
Як стало відомо «Антікору», Валерій Тарасюк він з родиною літав в напрямку турецького Бодруму з 11 по 18 серпня 2020 року. Там він провів тиждень на березі Егейського моря в одному з найдорожчих готелів узбережжя в люксі за 3 тис. доларів за ніч.
«Загалом за останні три роки він літав на відпочинок до Туреччині 8 разів, ще двічі в Об’єднані Арабські Емірати та одного разу в Чорногорію», - повідомляє видання.
Автор статті зазначає, що з 1 січня Тарасюк ініціював підвищення заробітної плати керівництву НКРЕКП на 50%, незважаючи на безпрецедентну кризу в енергетиці і економіці.
«За свідченнями джерел в НКРЕКП середня зарплата у члена комісії з нарахування є більшою за 200 тис. грн. Після змін вона перебільшить 300 тис. грн. Хвиля обурення ні до чого не призвела. Зарплати зростуть», - йдеться в статті.
Нагадаємо, на початку жовтня НАЗК розпочало антикорупційну перевірку щодо голови НКРЕКП Тарасюка через конфлікт інтересів.
Підставою стали опубліковані тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради дані про сімейний енергетичний бізнес у Валерія Тарасюка.
Зокрема рідний брат голови НКРЕКП керує трейдером електричної енергії, який упродовж року був контрагентом ряду державних компаній – «Укренерго» та «Гарантований покупець» та в щоденному режимі торгував електричною енергією. Окрім того ТСК встановила бізнес-інтереси Тарасюка в сферах зовнішнього освітлення та виготовлення металоконструкцій.
Також Окружний адмінсуд Києва в жовтні розпочав слухання справи про звільнення Тарасюка.