Президент поблагодарил нардепов за принятие "антиколомойского" закона.

"Несмотря на все слухи и обвинения, на всю грязь и давление, депутаты приняли многострадальный «банковский закон».

Ваше решение стало зеленым светом для получения Украиной важной финансовой поддержки - это миллиарды долларов США", - заявил глава государства в новом обращении.

Дорогі українці! В останні дні тема пожеж втратила хайп для деяких ЗМІ. Однак наші пожежники й рятувальники продовжували свою щоденну роботу. І станом на сьогодні в Житомирській області подолано більшість осередків вогню, а на території Зони відчуження всі пожежі у лісових масивах ліквідовано. Дякую за вашу тяжку працю. Крім того, сьогодні відбулося засідання Верховної Ради України. Незважаючи на всі чутки та звинувачення, на весь бруд і тиск, депутати ухвалили багатостраждальний «банківський закон». Ваше рішення стало зеленим світлом для отримання Україною важливої фінансової підтримки – це мільярди доларів США. Ну і про найголовніше. Уже третій день ми з вами живемо в режимі першого етапу пом’якшення карантину. Ключове слово – пом’якшення. Не скасування, не кінець, а саме пом’якшення. І стосується воно лише окремих видів діяльності. Другий етап пом’якшення карантину планується на 22 травня. Він торкнеться, зокрема, спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО та іншого. Кожен наступний етап пом’якшення можливий тільки тоді, коли ми досягнемо конкретних показників. Я вкотре прошу вас порівняти нашу статистику та показники інших країн, зокрема сусідів. Нам вдається втримувати ситуацію завдяки вчасним діям і вашій підтримці. Давайте це продовжимо. Будь ласка, будьте відповідальними – залишайтеся вдома, носіть маски, коли потрібно вийти на вулицю, дотримуйтеся заходів гігієни. Кожен з нас має бути невід’ємною частиною єдиного війська – і тільки тоді ми переможемо хворобу.

Posted by Володимир Зеленський on Wednesday, 13 May 2020

Зеленский также рассказал, что второй этап смягчения карантина планируется на 22 мая:

"Он коснется, в частности, спортивных соревнований, работы гостиниц, проведения ВНО и другого".

Владимир Зеленский призвал и дальше ответственно подходить к карантинным мероприятиям.

Напомним, Рада приняла «антиколомойский» закон о ПриватБанке.

Ранее министр финансов Украины Сергей Марченко заявлял о важности принятия Украиной так называемого «антиколомойского закона». Международный валютный фонд дал согласие вести переговоры с Украиной о новой программе только после одобрения Верховной Радой банковского законопроекта 2571-д.

Смотрите также беседу шеф-редактора портала "Хвиля" Юрия Романенко и политолога Виталия Кулика о провалах президента Владимира Зеленского и революционной ситуации в Украине.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook, на страницу Хвилі в Instagram

Популярные статьи сейчас

В Пентагоне пояснили, почему новых HIMARS нет в пакете помощи Украине

Украинцам назвали условия выхода на пенсию в 60, 63 и 65 лет

Переведенным в Нафтогаз украинцам объяснили, как передавать показания за газ

Украинцы могут получить денежную помощь через Приват24, Ощад-24/7 или Укрпочту

Показать еще