План агентурно-оперативних заходів СБУ із нейтралізації Майдану

Геннадій Москаль

Геннадий МоскальНу як там розслідування злочинів проти Майдану, успішне? Когось вже арештували, посадили, чи просто допомагають втекти? Ну-ну…

Ось вам план агентурно-оперативних заходів із нейтралізації Євромайдану, підготовлений СБУ, яку чомусь всі зовуть “грізною” спецслужбою. Подібна нісенітниця, яку могли написати хіба люди з хворобливою уявою, — ще один доказ, що СБУ займається не безпекою країни, а виконує функції царської охранки. Причому дуже бездарно.
План підтверджує давно відому істину — в опозиційні партії та громадські організації впроваджені співробітники СБУ-нелегали. Крім того, агентура вербувалася з числа самих активістів “Батьківшина”, “УДАРу”, “Свободи” та громадських організацій. Тепер ці структури самі можуть вирахувати своїх “героїв”, або ж дізнатися про них у нового голови СБУ В.Наливайченка, що й буде прикладом люстрації, про яку сьогодні так багато говорять.
Якщо ж нове керівництво СБУ не розкриє своїх сексотів, залишаю за собою право опублікувати списки агентів із прізвищами та іншими даними сам. Маю моральне право зробити це з тієї причини, що подібна діяльність спецслужби є незаконною й неконституційною. СБУ має право на агентуру для контррозвідки, а не для боротьби з опозицією та інакомисленням.
Нижче надаю план із нейтралізації Євромайдану з роз’ясненнями. Хай українці самі оцінять професіоналів із сьогоднішніх спецслужб. І хай теперішня влада, що теж покладає сподівання на СБУ, не плекає марних надій.

P.S. Деякі “авторитети” з СБУ стверджують, що я публікую чернетки, оскільки на документах немає підписів, засекречень та інших даних. Пояснюю, що свідомо забираю все, що може вказати на джерела отримання інформації. Тому що ці джерела, як мені бачиться, будуть потрібні й далі.

Примітки
К.Н.В. — кандидат на вербування в якості агента
Д.І. — джерело інформаці

 

Примітки:
К.Н.В. — кандидат на вербування в якості агента
Д.І. — джерело інформації


7 комментариев

 1. Разогнали спецвойска, опустили СБУ, «запретили» русский язык, не смогли сформировать кризисный уряд…
  Ну и что теперь делать с крымскими «террористами»???
  Может позовём ВФЯ назад, посыпем пеплом голову?

 2. Одному мне кажется странным, что в сеть выставляют секретные документы наших спецслужб?

 3. да на фига если сами себя дискридитируете віше кріши
  https://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4
  этот пост тоже затрете?

 4. Москаль ещё одна интересно-увлекательная-загадочная личность нашего политикума. Из плюсов можно отметить колоссальный опыт работы в МВД. Интересный факт — верхов своей карьеры он достиг ещё при СССР и наверное его можно назвать «советским генералом» )) (сарказм)
  Из минусов — его практически полная непрозрачность — ведь то чем является СБУ вместо того чем оно должно быть (включая и методы работы) давно известно всем неглупым людям. Ну а уж верхам МВД это известно наверное с самого момента создания СБУ. И вот тут спустя 20 лет Москаль сбрасывает инфу о том чем является СБУ. Юморист.

  • поищите в нете информацию про его родственников — вас ожидает масса сюрпризов.
   писать подробней не буду — у меня по этому гражданину посты банили не на 1 сайте.

  • вроде пред пост прошел…
   видать перманентно цензура здесь усиливается.
   так вот, 1 из его родственников был связан ( на сколько глубоко — замято) с бригадой что расстреляла ментов под одессой.
   так что этот провидец не увидел что под носом делается