27 січня в УНІАН відбудеться прес-конференція голови правозахисного руху «Взаємодопомога» Віктора Медвідя на тему: «Чи візьме відповідальність на себе «Партія Регіонів» за людей, які іменуючи себе «молодіжним крилом» цієї політичної сили, під безпосереднім керівництвом мера м. Олександрія (Кіровоградська область) Степана Цапюка (протягом кількох років очолює обласний осередок «Партії Регіонів») силою розігнали мирне зібрання, що проводилось 20 січня під стінами Олександрійської міської ради і мав на меті заставити Олександрійський виконком виконати рішення судів, що вступили в законну силу, які даною установою відверто ігноруються?»

В ході прес-конференції будуть оприлюднені фото- і відеоматеріали (тут чітко видно як члени виконкому власноруч б’ють організаторів зібрання) цієї безпрецедентної події.

Санкціонований мітинг, який проходив 20 січня 2012-го року в місті Олександрія Кіровоградської області під стінами Олександрійської міської ради, був розігнаний людьми, які представлялись як «молодіжне крило «Партії Регіонів»». Керував ними мер міста Степан Цапюк.

Учасники мітингу, який був організований правозахисним рухом «Взаємодопомога», громадською організацією «АТОМ ХХІ», вимагали у місцевої влади виконати рішення судів щодо перегляду комунальних тарифів, які були визнані судом як незаконні.

Рішенням Дніпропетровського апеляційного та апеляційного суду Кіровоградської області тарифи на воду, діючі в Олександрії, було визнано незаконними. Суди визнали, що Олександрійська міська рада не мала права підвищувати тариф на воду спочатку до 5,85 грн. / куб.м., а потім і до 8,24 грн. куб. м. води.

За поданням прокуратури була порушена кримінальна справа проти службовців Олександрійської міської ради та КП «Олександрія-водоканал». Однак, міськрайоний суд під головуванням судді Світлани Кримченко скасував постанову прокурора.

8 грудня Апеляційний суд Кіровоградської області скасував рішення суду першої інстанції (Олександрійського міськрайонного суду)та повернув цю справу Олександрійському міськрайонному суду для її розгляду, але уже іншим складом колегії.

16 січня 2012-го року Олександрійський міськрайонний суд під головуванням судді Ковальової виніс рішення про те що Постанова про порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України проти службових осіб Олександрійської міської ради та КП „Олександрія-водоканал” по факту застосування в період з жовтня 2010 року по вересень 2011 року тарифу на водопостачання та водовідведення в м. Олександрії від 26 вересня 2011 рок, яку виніс тепер уже колишній прокурор м. Олександрії, є законною.

10 січня 2012 р. мер міста Олександрія Степан Цапюк організував «театралізоване шоу» у стилі «Путін-Мєдвєдєв» під назвою “Зустріч міського голови з директором КП«Олександрія–водоканал». Тут директор КП гр. Дюбкін заявив, що вважає рішення виконкому про встановлення тарифу на воду в розмірі 3,74 грн. за кубічний метр води (було прийняте під тиском громадськості Олександрійським виконкомом напередодні як свого роду «окозамилювання») необгрунтованим. Через що відмовляється виконувати дане рішення Олександрійського виконкому. Він сказав, що наполягає на тарифі 8, 24 грн. за «кубометр» води, а також заявив, що продовжуватиме збирати з людей плату за воду в сумі 8,24 грн. за кубічний метр води. Гр. Дюбкін «пригрозив» Олександрійському виконкому в особі мера міста Степана Цапюк тим, що вищевказане рішення виконкому про тарифом 3, 74 буде оскаржувати в суді.

Звісно що олександрійці розуміють, що цей «цирк» був влаштований для того, щоб знову, в черговий раз, їх обдурити. Всі добре знають, що будь-який керівник комунального підприємства прямо підпорядковується рішенням виконкому (навіть у договорах укладених зі споживачами води про це написано).

Учасники мітингу вимагали повернення міського ринку, який був забраний мерією в комунальну власність, що залишило без роботи більше 600 чоловік.

12 січня цього року Адміністративний Суд Кіровоградської області признав незаконним рішення Олександрійського виконкому про передачу КП “Олександрійський Центральний Ринок” в оренду ТОВ «Управляюча компанія-2011».

Суд виявив, що Олександрійська міська рада не тільки віддала в оренду КП «Олександрійський центральний ринок» компанії (її засновники – близькі родичі членів Олександрійського виконкому), яка запропонувала найнижчу, що була заявлена, орендну плату, але іще й прокредитувала (!!!) цю компанію.

Популярные статьи сейчас

Киевстар подготовил абонентам сюрприз ко Дню Конституции

В Украине рухнул рынок аренды жилья

Путинские рашисты полностью оккупировали Северодонецк

Алексей Арестович: Одни герои Украины будут стрелять других героев Украины

Показать еще

Також учасники мітингу вимагали від Олександрійської міської влади виконати рішення Вищого Адміністративного суду України від 18 лютого 2009-го року про відкриття загальноосвітньої школи№5.

Рішення про закриття цього загальноосвітнього навчального закладу було прийняте на пленарному засіданні Олександрійської міської ради 25 червня 2005-го року

Як відповідь на вимоги олександрійців «молодіжне крило «Партії Регіонів»» розбило апаратуру, поламало сцену і побило учасників мітингу.

В усе це міліція не втручалася – тільки спостерігала.

Свавільні дії зафіксував обласний телеканал, а також очевидці події.

«За фактом» постраждалі написали скарги в правоохоронні органи.

Варто відзначити, що це не перший випадок самоуправства мера Олександрії, який оголосив справжню війну проти місцевої опозиції. Він відключає воду, перекриває бетонними блоками під’їзди до офісу міської опозиції Віктора Медведя.

Проти мера порушено дев’ять кримінальних справ, але це його не зупиняє від протиправних дій.

к. т. : 063 041 67 88, 067 569 28 97

e-mail: wpatriotizm@ya.ru