Доктрина перемоги України над Росією

украина3

Війна між Московією та Україною надовго. Завершитися вона може тільки перемогою однієї зі сторін. Або трансформацією однієї зі сторін до такого стану, який виключив би конфлікт.

З гарячої фази війна перейде в холодну, точніше, холодна фаза вже ведеться (Московією вже давно) і буде вестись постійно, можливо, з періодичними гарячими проявами.

Холодна війна — це, перш за все, війна мізків. Тому стратегічне завдання для перемоги над Московією просте — підвищувати якість і кількість інтелекту в українців, і знижувати якість і кількість інтелекту у московитів.

Іншим завданням є укорінення страху (жаху) у свідомості московитів перед українцями.

Ідеальний результат такої стратегії: деінтелектуалізоване залякане стадо московитів буде легко переможене більш розвиненими українцями. Його навіть перемагати не потрібно, можна просто брати під управління.

Розгляд методів підвищення інтелектуального рівня українців не є метою даного тексту. Варто тільки зазначити, що не потрібно займатись зомбуванням власного населення (чим почали грішити українські ЗМІ). Не доцільно копіювати методи росіян по створенню величезної маси фанатичного гарматного м’яса тільки тому, що у них така тактика працює. Така тактика не приведе Україну до перемоги навіть тому, що росіяни можуть протиставити нашій масі більшу кількість своєї маси.

Працювати потрібно з картинками не в головах українців, а в головах росіян. Завдяки тому, що вся увага росіян зосереджена на українських подіях, Україна має унікальну можливість через створення інформаційних приводів на своїй території формувати потрібні картинки в їх головах. Цим потрібно користуватися. Подібну тактику часто використовують США: впливають на зовнішній світ через створення певних подій на своїй території. Наприклад, остання світова економічна криза.

Отже, завдання № 1: зниження інтелектуального рівня московитів.

По-перше, потрібно підтримувати, стимулювати і провокувати всі тенденції в російському суспільстві, які знижують загальний інтелектуальний рівень суспільства.

Якщо релігійний догматизм знижує інтелектуальність суспільства, значить, Україна повинна піти на все, щоб РПЦ остаточно захопила всю владу в Московії. Головне – менше скромності в методах для досягнення мети. Наприклад, можна регулярно проводити ЛГБТ-паради в Києво-Печерській Лаврі, або займатися там же груповою содомією під лаврський дзвін. Подібні заходи підвищать релігійну істерію в Московії, підвищать вплив і владу релігійного фундаменталізму в її суспільстві.

По-друге, потрібно вибивати інтелектуалів з ​​російського суспільства. Наприклад, якщо якийсь росіянин проявляє ознаки інтелектуальної діяльності, то Україна може нагородити його Орденом С. Бандери чи чимось подібним. Такий інтелектуал в російському суспільстві буде оголошений «націонал-зрадником» і виключений з активної участі в суспільсві. Відповідно, загальний інтелектуальний рівень суспільства знизиться. Подібна тактика використовувалася проти СРСР в Холодній війні.

По-третє, потрібно вибивати з структур управління Московії тямущих і патріотичних. У Московії завжди тямущих і патріотичних знищували. Україні потрібно використовувати цю тенденцію. Чим менше участі в управлінні приймають тямущі й патріотичні, і чим більше барани, тим суспільство слабше. А ослаблення ворога — це і є наша мета.

Вищевказаний інструментарій зниження інтелектуального рівня росіян не остаточний (а наведений для наочності). Ця мета війни повинна носити системний характер із залученням усіх можливих сил і засобів.

Отже, завдання № 2: впровадження страху (жаху) московитам. Страх один з найпотужніших інструментів управління. Страх сковує волю, сковує дії.

Московити не нападають на тих, кого бояться. На США, НАТО, Китай, Чечню московити тільки «гавкають», але кусати навіть не намагаються. Україна має опинитися в цьому ряду.

Спосіб впровадження страху — через жорстокість, через прояви жорстокості. (Не плутати з садизмом). Доблестю перемагають у турнірах і спорті, у війні перемагають жорстокістю: той, хто підніметься на більш високий рівень жорстокості, той і переможе. Це, до речі, чудово показав Н. ​​Міхалков у своєму фільмі «Стомлені сонцем-2».

Чому жорстокість працює? Проявити жорстокість — це «перейти Рубікон», підписати собі вирок у випадку поразки. Той, хто проявив жорстокість, розуміє, що у випадку поразки до нього буде точно таке ж відношення. Той, хто проявив жорстокість, змушений зосередитись тільки на досягненні перемоги, і не відволікатися на пошук варіантів можливого відходу. Той, хто проявив жорстокість, тобто прирік себе на таке ж ставлення, сприймається як відчайдушний – це наганяє страх.

Однією з важливих подій в російсько-українській війні стала пожежа в Одеському будинку профспілок 2-го травня 2014р. Єдину і ключову причину події виділити не вдасться, так як одночасно діяло кілька чинників. Але в масовій свідомості залишиться міфологема: українці (бандерівці) з помсти спалили живцем своїх співгромадян за пособництво ворогові.

У мирний час таке оцінюється як неймовірна жорстокість. Хоча, насправді, в запалі сутички просто були використані ті інструменти, які опинилися під рукою і давали хоч якусь перевагу. А результат вийшов таким, яким вийшов.

Ця міфологема протверезила багато гарячих голів, які вважали українців стадом овець. І, можливо, зменшила в рази кількість заїжджих російських терористів і їх місцевих посібників.

Кількість міфів про жорстокість бандерівців до ворогів має тільки зростати. Ще краще, якщо це будуть не міфи. «Репутація має йти попереду багнетів». Саме таку тактику використовує Ізраїль на протязі десятирічь. Ще на початку 50-х років минулого століття араби безнакано різали єврейськи кібуци. Це призвело до жорсткої відповіді ЦАХАЛу та сил спецпризначення. З часом араби почали просто боятися відповідних дій сил силовиків Ізраїлю.

Якщо російські ЗМІ доводять своїх обивателів до неврозів і психозів, то Україна повинна йти ще далі: повинна створювати такі картинки, які будуть доводити російських обивателів до масових інфарктів. Можна Сашка Білого офіційно зробити національним героєм (заснувати орден його імені 🙂 або взагалі зарахувати до лику святих….

В умовах війни не існує критерію «жорстокість». В умовах війни існує тільки один критерій — «ефективність у знищенні ворога». Якщо в конкретній ситуації конкретні доступні методи ефективні, то вони прийнятні. Навіть якщо в мирних умовах такі методи будуть оцінені як жорстокі.

ПС. Після війни вищевказані інструменти можна утилізувати.

Последние новости
Зеленский хочет привлечь опытных врачей Украины к анализу медреформы

Зеленский хочет привлечь опытных врачей Украины к анализу медреформы

Коллегия должна оперативно проанализировать ход медицинской реформы
НАБУ откроет дело в отношении Нефедова

НАБУ откроет дело в отношении Нефедова

По мнению заявителя государству был нанесен ущерб на более чем 40 млн гривен
Рада вызвала на ковер Загороднюка и СНБО из-за ситуации на Донбассе

Рада вызвала на ковер Загороднюка и СНБО из-за ситуации на…

Представители силовых ведомств отчитаются о ситуации на Донбассе в районах разведения войск
Молекулярный кислород впервые обнаружен за пределами Млечного Пути

Молекулярный кислород впервые обнаружен за пределами Млечного Пути

Галактика расположена в 580 млн световых лет от Земли.
Франция и США начнут разрабатывать вакцину против коронавируса COVID-19

Франция и США начнут разрабатывать вакцину против коронавируса COVID-19

От коронавируса умерли свыше 2 тысяч человек.
Весна порадует украинцев длительными выходными

Весна порадует украинцев длительными выходными

Кроме отдыха в субботу и воскресенье украинцы получат еще ряд выходных весной
Украинцам объяснили, как и кому платить «новый» налог на карточные переводы

Украинцам объяснили, как и кому платить «новый» налог на карточные…

Пока внимание ГФС направлено только на переводы на сумму свыше 50 тысяч гривен
Создан масс-спектрометр, определяющий возраст отпечатков пальцев

Создан масс-спектрометр, определяющий возраст отпечатков пальцев

Масс-спектрометр поможет более точно связать место преступления с подозреваемым.
«Слуга народа» и ОПЗЖ не договорились по рынку земли

«Слуга народа» и ОПЗЖ не договорились по рынку земли

В Раде не достигли согласия с оппозицией по рассмотрению закона о рынке земли
Стало известно, почему женщины живут дольше мужчин

Стало известно, почему женщины живут дольше мужчин

Генетика и здоровый образ жизни дают возможность женщинам жить дольше мужчин.
Данилов предположил, когда Зеленский и Путин достигнут мира на Донбассе

Данилов предположил, когда Зеленский и Путин достигнут мира на Донбассе

Он отметил, что Зеленский делает все для этого
В 2019 году украинцы в Польше потратили рекордную сумму денег

В 2019 году украинцы в Польше потратили рекордную сумму денег

Это негативная тенденция для экономики Украины.
На лайнере Diamond Princess коронавирусом заразились еще 79 человек

На лайнере Diamond Princess коронавирусом заразились еще 79 человек

Всего 621 пассажир японского лайнера заразился на коронавирус.
В ПриватБанке высказались о схеме мошенников на OLX

В ПриватБанке высказались о схеме мошенников на OLX

В банке ответили на обращение клиента о мошеннических действиях
Кошевому из «Квартал 95» срочно ищут пару

Кошевому из «Квартал 95» срочно ищут пару

Ему нужен напарник для съемок «Рассмешить комика»
Пенсии в марте и апреле повысят не всем украинцам

Пенсии в марте и апреле повысят не всем украинцам

Каких граждан Украины лишат надбавок и почему
В «Слуге народа» объяснили, почему депутаты не ходят в Раду

В «Слуге народа» объяснили, почему депутаты не ходят в Раду

Корниенко заявил, что у депутатов нет мотивации приходить в Раду.
У человеческой кожи обнаружили способности мозга

У человеческой кожи обнаружили способности мозга

В некоторых клетках кожи обнаружена нейроподобная активность.
Турция готова начать военную операцию в Сирии

Турция готова начать военную операцию в Сирии

Эрдоган заявил о готовности начать военную операцию в провинции Идлиб.
Иран выдал очередную версию о «черном ящике» сбитого Боинга МАУ

Иран выдал очередную версию о «черном ящике» сбитого Боинга МАУ

Министр Обороны Ирана заявил, что бортовые самописцы сбитого самолета сильно повреждены
Арахамия усомнился в настулении России на Донбасс

Арахамия усомнился в настулении России на Донбасс

Он считает, что еще надо разобраться, кто начал атаку в районе Золотого на Луганщине
Дети после ЭКО на 45% чаще умирают до первого года

Дети после ЭКО на 45% чаще умирают до первого года

Исследование с участием более миллиона детей показало грустную картину. Рожденные после ЭКО малыши на 45% чаще уходили из жизни до первого дня рождения.
США осудили новую агрессию РФ против Украины

США осудили новую агрессию РФ против Украины

США поддержали стремление президента Украины к миру.
Стало известно, кому повезет бесплатно растаможить «евробляхи»

Стало известно, кому повезет бесплатно растаможить «евробляхи»

В Украине предложили сделать бесплатной растаможку "евроблях" для некоторых категорий граждан
Волкер назвал условие для выборов на Донбассе

Волкер назвал условие для выборов на Донбассе

Он не верит, что они могут состоятся в этом году
В работе Instagram произошел сбой

В работе Instagram произошел сбой

Сбой в работе соцсети почувствовали и в Украине.
«Государство в смартфоне» приведет Украину к катастрофе, — Химич

«Государство в смартфоне» приведет Украину к катастрофе, — Химич

Эксперт рассказал о последствиях внедрения приложения «Дія»
Кремль назвал худший сценарий развития событий в Сирии

Кремль назвал худший сценарий развития событий в Сирии

В Москве считают, что ситуация в Сирии ухудшится при наступлении Турции.
Романенко объяснил, как заставить Зеленского работать

Романенко объяснил, как заставить Зеленского работать

Романенко призвал уничтожить рейтинг Зеленского
Медийщики, ФОПы и аграрии вышли на Банковую: фото, видео

Медийщики, ФОПы и аграрии вышли на Банковую: фото, видео

Под ОП проходит акция протеста против принятия законопроектов №2644 и №2645
Читай также
Последние новости

Зеленский хочет привлечь опытных врачей Украины к анализу…

НАБУ откроет дело в отношении Нефедова

Рада вызвала на ковер Загороднюка и СНБО из-за…

Молекулярный кислород впервые обнаружен за пределами Млечного Пути

Франция и США начнут разрабатывать вакцину против коронавируса…

Весна порадует украинцев длительными выходными

Украинцам объяснили, как и кому платить «новый» налог…

Создан масс-спектрометр, определяющий возраст отпечатков пальцев

«Слуга народа» и ОПЗЖ не договорились по рынку…

Стало известно, почему женщины живут дольше мужчин

Данилов предположил, когда Зеленский и Путин достигнут мира…

В 2019 году украинцы в Польше потратили рекордную…

На лайнере Diamond Princess коронавирусом заразились еще 79…

В ПриватБанке высказались о схеме мошенников на OLX

Кошевому из «Квартал 95» срочно ищут пару