Сергей Стерненко является очень контрверсийной персоной, которая точно не является олицетворением всех человеческих достоинств. Юрист и общественный деятель Геннадий Друзенко объясняет, почему Стерненко стал катализатором недовольства режимом Зеленского.

"Дійсно, Стерненко загострив ситуацію, яка і так набула динаміки після закриття каналів Медведчука, після санкцій проти Козака і Медведчука, ну і там Шарій пішов… якби так, причепом. З одного боку, у цій патріотичній мовній спільноті, у них був землетрус в голові, тобто що ж таке, Зеленський почав грати на нашому полі, а Пєтя тоді ж несправжній патріот… І тут усі заспокоїлись, що от він, вийшла його «зелена» сутність", - говорит Друзенко.

По его мнению, есть несколько важных вопросов. "З одного боку, Стерненко ну це точно не є таке, знаєш, уособлення ветеранської, волонтерської спільноти. Це чоловік, який як мінімум контроверсійний. Я не суд, але всі ми там маємо своїх знайомих, спілкуємось, і знаємо, що це точно не абсолютно там невинно постраждалий жертовний агнець. По друге, є питання, що певні свої геройства він сам викладав в інтерв’ю, як от сміттєву люстрацію тоді називалась, щось виплило підчас справи…", - считает он.

Это видео часть большой беседы Юрия Романенко с Геннадием Друзенко, которую вы можете посмотреть ниже или прочитать по ссылке.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook, канал Юрия Романенко на Youtube, канал Юрия Романенко в Telegram, страницу в Facebook, страницу Юрия Романенко в Instagram