У п'ятницю, 21 червня, пройшов матч Україна-Словаччина у рамках Євро-2024. Україна перемогла з рахунком 2:1.

Про це пише "Хвиля".

Форвард збірної Словаччини Іван Шранц відкрив рахунок у матчі другого туру Євро-2024 проти України на 17-й хвилині. Це дозволило йому увійти до історії збірної Словаччини - він став першим гравцем в історії словацької збірної, який забив більше одного гола на одному чемпіонаті Європи.

Далі рахунок вели українські футболісти.

На 54 хвилині забив півзахисник Микола Шапаренко. Гравець "Динамо" зробив рахунок 1:1. Хавбек замкнув зручну передачу Олександра Зінченка.

У матчі 2-го туру групового етапу Євро-2024 між Словаччиною та Україною гол у складі української збірної забив форвард Роман Яремчук, який зробив рахунок 2:1 на користь нашої команди. Для гравця, який скористався класною передачею Миколи Шапаренка, це 16-й гол у складі національної команди. Роман вийшов на четверте місце.