Мами XXI століття заробляють на фотографіях, історіях, курсових, рефератах, програмуванні, дизайні, кулінарії. Вони сміливо кидаються в океан Інфобізнес і блогинга. Вони пишуть книги і малюють, отримуючи за це гонорари. Робота в декреті знайдеться і лікаря, і інженеру, і педагогу, і юристу, і навіть мамі, чиє покликання — пекти пиріжки для улюбленого чада. Все більше матерів починають вести блоги — деякі дійсно прибуткові,

Особливо успішними є блогери, які знайшли свою тему, наприклад, повсякденне життя з близнюками, відпустку з дітьми або права матерів. Тема блога повинна відповідати власним інтересам, пише  germania.one.

Робота блогера дуже втомлює. Необхідно завжди бути в мережі, тому у таких людей робочий день триває 24 години. Реальні історії блогерів: Леоні Лутц (Leonie Lutz) хотіла віддати свою маленьку дочку в дитячий сад, але не знайшла місця. Тоді вона зрозуміла, що не може продовжувати працювати з двома дітьми як позаштатний журналіст і телевізійний редактор. Жінка непогано розбиралася в цифрових форматах, добре писала і їй прийшла в голову ідея з блогом.

Вона відкрила блог MiniMenschlein.de, створила власний бренд і запустила інтернет-магазин. Все це вона зробила не виходячи з дому. Вже більше двох років Леоні розповідає про те, як облаштувати дитячу кімнату, спланувати дні народження або випікати смачні торти. Вона працює більше, ніж раніше і вже найняла помічника, який займається бухгалтерським обліком і трудиться в інтернет-магазині, але пише вона сама.

Вісім років тому Іза Грютерінг (Isa Grütering) запустила блог Hauptstadtmutti.de. Вона написала книгу, читає лекції, проводить семінари і продає футболки та сумки в своєму інтернет-магазині. Для блогера це заняття більш захоплююче, ніж робота в агентстві, яку вона втратила під час декретної відпустки.

Кілька місяців тому Грютерінг стала матір’ю втретє. Але вона не робить перерви і не звертається за батьківським посібником, так як для його отримання доведеться закрити інтернет-магазин. Блогери рекламують різні бренди У Німеччині існує близько двох тисяч блогів, які ведуть мами, і з кожним днем їх стає все більше. Найпоширеніший і прибутковий спосіб заробітку на своєму блозі — це розміщення реклами. Багато брендів звертаються до блогерів, щоб вони прорекламували їх товар. Рівень заробітку залежить від популярності блогу, суму кожен блогер визначає в індивідуальному порядку.

Такі виробники дитячих товарів, таких як Alvi, Lillydoo або Ergobaby співпрацюють з батьками-блогерами. Концерн з виробництва натуральної косметики Weleda також використовує цей вид реклами.