Львів – порівняно невелике, але дуже туристичне місто, де великим попитом користуються різноманітні служби таксі. Щоб викликати авто, спланувати поїздку, нікуди не запізнюючись, треба оформити попереднє замовлення в службі. Сьогодні багато хто користується спеціальними мобільними додатками, які встановлюються на смартфон, щоб викликати таксі. Наприклад служба «таксі 3933 Львів» пропонує і додаток і виклик по телефону з короткого номера.

таксі львів

Як вибрати службу

Ми навели для прикладу одну з служб, але обирати вам і обирати видповидально. Вибираючи службу таксі, треба користуватися цілим переліком факторів та характеристик:

  • вартість проїзду, тип встановлених тарифів;
  • марки та моделі авто;
  • ввічливість водіїв;
  • наявність дитячого автомобільного крісла;
  • знання водіями різних районів міста;
  • термін очікування авто.

Нерідко столичні таксисти відмовляються від замовлення, якщо вам треба їхати недалеко. Тоді клієнт самостійно підвищує тариф. Бажано співпрацювати с тими службами, де не практикують подібне свавілля. Є багато компаній, які готові виконати будь-яке побажання замовника без перегляду умов співпраці.

Є служби, які спеціалізуються на трансфері з залізничного вокзалу, аеропортів. Таке таксі бажано викликати завчасно. Ви можете зробити попереднє замовлення, встановив дату, точний час виїзду, вказавши адресу. Відразу клієнт отримує відповідь, контакти водія, щоб зв’язатися з ним у випадку необхідності.

Як зробити попереднє замовлення

Попереднє замовлення можна робити по телефону або в онлайн-режимі. Для цього зв’яжіться з диспетчером, назвіть адресу, звідки та куди їхати, точний час. Якщо ви збираєтесь до аеропорту, то викликати таксі бажано за 2 години до початку реєстрації на рейс. В напрямку Борисполя завжди немалі пробки, особливо, якщо ви виїжджаєте з районів на правому березі Дніпра.

Ви можете проконсультуватися у диспетчера, поцікавитися, коли краще викликати авто. Такий експерт має немалий досвід, тому може набати цінну інформацію щодо виклику таксі. Використовуючи подібні відомості, ви ніколи не спізнитесь на рейс.

Так само можна викликати завчасно таксі з Центрального або Південного залізничного вокзалу до міжнародних аеропортів столиці. Навіть якщо ви ніколи раніше не були в Києві, не орієнтуєтесь на вокзалі, водій подзвонить вам та детально пояснить, де буде чекати на вас.

Збираючись до столиці, обов’язково збережіть телефони декількох служб таксі, завантажте мобільний додаток, завдяки якому можна робити попередні замовлення. Таким чином ви зможете пересуватися містом, незалежно від часу доби або завантаженості громадського транспорту.