Ласкаво просимо до системи Plategka.com!

Ласкаво просимо до системи Plategka.com!

Кожна сучасна людина (хтось частіше, хтось рідше) стикається з покупкою залізничних квитків. При цьому, як правило, ми витрачаємо чимало часу, стоячи в довжелезних чергах і, найчастіше, отримуємо місця, які нас не задовольняють. Очевидно, ніхто не має бажання їхати в поїзді на далеку відстань на бічній верхній полиці біля туалету.

На щастя, на сьогоднішній день ситуація змінилася на краще, і кожна людина має дуже вигідну і зручну альтернативу — не купувати жд квитки безпосередньо в касі вокзалу, а скористатись електронними платежами, що дозволяє не мати великих грошових сум готівкою на руках. З розвитком високих технологій майже кожен може замовити та купити залізничні квитки на поїзд через мережу Інтернет, навіть не виходячи з дому чи офісу. Таким чином можна і забронювати жд квитки.

Plategka.com — це сервіс, створений для користувачів, яким важливо швидко і комфортно придбати жд квитки на поїзди.

Для того, щоб замовити купити білети на потяг, необхідно скористатися зручною формою замовлення на нашому сайті. У нас ви зможете замовити і забронювати залізничні квитки не лише по території України, а й до Російської Федерації, країн СНД і Балтії.

Замовити квитки на потяг дуже просто. Порядок роботи з нашою системою такий:

  1. Необхідно заповнити форму замовлення, де потрібно вибрати маршрут та бажаний день відправлення і натиснути кнопку “пошук поїздів”.
  2. У списку виданих варіантів поїздів вибираєте відповідний рухомий склад і вирішуєте, у вагоні якої категорії бажаєте подорожувати (плацкарт, купе, люкс та інші).
  3. Підбір місць, де ви можете вибрати бажане місце на приведеній схемі вагону. Також можна вибрати конкретний вагон, в який ви хочете купити залізничні квитки.
  4. На екрані введення даних пасажирів необхідно правильно заповнити всі графи. Будьте уважні — при прямуванні декількох пасажирів прізвище та ім’я вводяться на кожну людину окремо. Якщо з вами їдуть діти, для них необхідно ввести дату народження.
  5. Сплатити за білет обраною платіжною системою.

Звертаємо вашу увагу, що електронний квиток не є проїздним документом. Щоб отримати квиток на бланку суворої звітності, Вам необхідно звернутись до будь-якої жд каси “Укрзалізниці” та надати касиру 16-значний номер квитка, отриманий після електронної оплати (найкраще для цього роздрукувати бланк замовлення). Касир оформить та видасть Вам білет на бланку суворої звітності з яким Ви зможете здійснити посадку на поїзд.


Комментирование закрыто.