Як шукати роботу через інтернет?

Як шукати роботу через інтернет?

Пошук працевлаштування через інтернет один з найпоширеніших способів знайти потрібну вакансію. Якщо Ви ще ніколи не пробували працевлаштуватися таким чином, радимо звернути увагу на кілька зауважень.

Підготовка

Насамперед потрібно визначитися з тим, ким хочеться працювати. Після того як визначилися зі спеціальністю, наступним кроком необхідно обміркувати графік робочого дня, який Вас влаштовує. Третім етапом варто відзначити обдуманий підхід до рівня заробітної плати. Якщо не обміркувати це питання відразу, згодом можна зіткнутися з проблемою, що ви не можете озвучити роботодавцю бажаний розмір зарплати. Можуть виникнути незручності, тому що в цьому питанні часто люди звикли отримувати інформацію від наймача. Останнім часом найбільше пропозицій на ринку з’являється із зазначенням підприємців «бажаний розмір заробітної плати вказуйте в резюме». Можна вивчити середнє пропозицію по оплаті праці на ринку та встановити поріг від і до. Наступним пунктом, який корисно відзначити для себе, це місце роботи. Якщо вам простіше працювати вдома, тоді необхідно шукати надомну. Якщо сидіти вдома Ви не хочете, а хочеться працювати в колективі в офісі, є можливість вибрати район міста, в якому ви хочете шукати робоче місце. Тут важливо зауважити, що також важливо розуміти зручно буде добиратися до місця працевлаштування від вашого будинку.

jiobsearcher

Як скласти резюме?

Коли з вашими бажаннями Ви визначилися, наступним кроком є написання анкети. При складанні потрібно знати певні нюанси.

  1. Завжди пишіть повне ПІБ. Якщо вказувати тільки ім’я або лише прізвище, роботодавець задається питанням, від кого ви ховаєтеся? Чому не даєте повних даних? Це викликає підозри і тому може відштовхнути від Вас.
  2. У розділі посади не бажано вказувати відразу багато різнопланових спеціальностей. Такі резюме наводять на думки, що людина не розуміє, чого він хоче. Або не компетентний в якійсь одній сфері. Краще написати декілька різних варіантів для спеціальностей, а потім розмістити в різних розділах. Так з’явиться більше шансів отримати відгук.
  3. В розділі «бажаний рівень зарплати» вказуйте середній щомісячний дохід, який платять за фахом у вашому регіоні. Можна трохи збільшити цей показник, це не критично. Однак завищувати суму не варто. Це допоможе схилити на свою сторону наймача.
  4. Пам’ятайте про золоте правило: стислість сестра таланту. Не треба перевантажувати анкету і робити його занадто об’ємним.

Де розмістити?

Після складання відправте документ на сайти з пошуку працевлаштування, такого плану як робота ріа ком. На таких сайтах зібрана вся інформація про пошук або розміщенні вакансій. Можна знайти блоги з порадами, як вести себе на співбесіді. Або як правильно заповнити резюме. Важливо звернути увагу на те, скільки речень у вашому регіоні по вашому питанню. Не варто засмучуватися, якщо на Вас не обрушитися шквал дзвінків від менеджерів з персоналу. Але важливо бути на зв’язку і чекати дзвінка в робочий час.

Підготовка до співбесіди

Коли на ваше розміщення відгукнутися кілька претендентів, варто готуватися до інтерв’ю. На цьому етапі відзначте, що при підготовці до першої зустрічі з роботодавцем потрібно поставитися серйозно до вашого зовнішнього вигляду. Перше враження не виправиш, тому необхідно витратити зайві 10-15 хвилин вранці на себе. Акуратність і елегантність в одязі завжди справляє гарне враження. Також слідкуйте за вашою зачіскою і взуттям. В плані одягу краще всього вибрати ділової сухий стиль — це нейтральні непомітні кольори в одязі строгого фасону. Бажано Прийти за 15-20 хвилин. Побудьте в офісі, озирніться, звикніть до обстановки, відчуєте себе більш впевненим. Це допоможе проявити більше спокою при зустрічі з наймачем. І останнім пунктом є відповіді на запитання. Стандартно роботодавець задає шаблонні питання, які можна пошукати в Інтернеті, і вдома накидати чернетка, як би ви хотіли на них відповісти. Попередньо склавши в голові план відповідей, Вам легше буде зорієнтуватися в бесіді.


Комментирование закрыто.