Із 26 березня триває всеукраїнський тур гурту ТІК та Ірини Білик під назвою»Кращі українські хіти», який охоплює 24 міста України. У Києві концерт відбудеться 24 квітня у Національному палаці мистецтв «Україна».

Спільні гастролі були організовані на численні прохання шанувальників, які засипали Ірину та Віктора позитивними відгуками щодо їхніх дуетів. На концерті «Кращі українські хіти» Ірина Білик співатиме виключно українською.

«Я вирішила розпочати ювілейний рік з туру, який складається з українських пісень. Щоб всі шанувальники, які так довго чекали, змогли знову почути мої хіти рідною мовою, мали чудову нагоду», — коментує Ірина Білик.

Окрім спільної програми — дуетних композицій «Не цілуй» та «Зима», кожен із артистів представить свій сольний творчий доробок. Ірина Білик подарує шанувальникам свої найкращі українські хіти, серед яких: «Ти мій», «А я пливу», «Годі вже» та інші. Гурт ТІК потішить глядачів піснями «Олені», «Вчителька», «Сірожине Пірожене», «Ендорфіни» та іншими відомими композиціями. Крім того, на фанів чекатимуть ще багато сюрпризів.

“Концерт буде дуже веселим, адже ми включили до програми й народні композиції, які виконаємо у сучасній обробці”, — обіцяє Ірина.

Ірина Білик вперше за багато років буде співати під акомпанемент гурту «ТІК» свої україномовні хіти.

Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк так прокоментував ідею туру з Іриною Білик:

«У нас вже є дві дуже вдалі дуетні пісні – наші шанувальники співають їх на концертах. Тому ідея спільного туру була для нас цілком логічною. Ми сповнені весняного оптимізму й готові людям зі всієї України дарувати свою творчість!»

Нагадаємо, перший дует Ірина Білик та Віктор Бронюк записали влітку 2011 року. Пісня «Не цілуй» вийшла дуже чуттєвою і одразу ж підкорила серця фанів. На цьому співпраця українських артистів не закінчилась. Шанувальники закидували повідомленнями у соціальних мережах із проханням порадувати їх ще однією спільною роботою. У День св. Миколая Ірина Білик та гурт ТІК презентували кліп на пісню «Зима», в якому Віктор та Ірина перевтілились у сніговиків.

Концерт у Києві відбудеться 24 квітня о 19.00 у Національному палаці мистецтв «Україна».