Владимир Макеенко таки вышел из Партии регионов: видео

"Хвиля"

 

Владимир Макеенко

Народный депутат Владимир Макеенко, также занимающий пост главы КГГА подтвердил, что вышел из Партии регионов и призвал прекратить братоубийственную войну.

Предлагаем полный текст обращения

Я, Володимир Макеєнко звертаюся особисто до Вас, пане Президенте та до керівників силових структур.

Події, що відбуваються сьогодні у столиці України – це трагедія всього українського народу. Я відповідально повідомляю, що готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття в серці України – на Майдані Незалежності. Людське життя має бути найвищою цінністю в нашій державі і ніщо не може суперечити цьому принципу.

У підтвердження своїх слів, я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. Так склалася моя доля, що в цей тяжкий час на мене покладена величезна відповідальність за кожного киянина. Ми маємо керуватися тільки інтересами народу, це єдиний шанс зберегти життя людей. Жодна влада не варта людських жертв. Жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей.

Пропоную кожному народному депутату незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України в формі та громадянами України в цивільному одязі, заради припинення бойових дій та кровопролиття!

Моя найвища мета – зберегти людські життя українців. Я буду виконувати обов’язки голови Київської Міської Державної адміністрації до тих пір, поки мені довіряє народ України.

З повагою Володимир Макеєнко


Один комментарий

  1. О Партии регионов и текущем моменте. — Партия, неспособная к самоочищению, обрекает себя на гибель. Это «азы» мировой политической истории и политологии. Партия регионов стремительно теряет последние шансы остаться на политической сцене Украины. Причины известны. В глазах народа эта партия превратилась в прямого соучастника циничного обогащения правящей элиты и сращенных с нею олигархических структур, кровавого конфликта на Майдане и в Украине. У партии не хватает мужества публично признаться в этом, принять принципиальное решение о смене партийного руководства и чистке партийных рядов. Не хватает интеллекта и смелости предъявить народу и миру программу строительства новой Украины. Начавшийся выход из партии, стихийная замена руководства в западных районах на представителей оппозиции, создание Украинского фронта — все это говорит о скорой гибели Партии регионов. Выход у нее один — внеочередной съезд, смена руководства и генерального политического курса. Время компромиссов и надежд на чудо истекло…