Як повідомив «Хвилі» народніий депутат Олег Ляшко, він постраждав від афери інвестиційної будівельної компанії ТОВ «Консоль ЛТД». Обман здійснювався шляхом укладання договорів про пайову участь у будівництві будинків у місті Києві.

Повідомлення Ляшка дещо патетичне, але правдоподібне.

«Повернулась історія з «Еліта Центром», — переконаний Ляшко. — Тисячі ошуканих інвесторів будівельної компанії «Консоль ЛТД» віддали свої останні збереження, аби отримати квартиру. Люди залишились без даху над головою, адже, щоб отримати нове житло, попродавали свої власні квадратні метри. У тому числі багатодітні сім’ї тепер змушені жити в жахливих умовах пошарпаних гуртожитків, бо не мають іншого вибору». Постраждалі люди та їхні сім’ї звинувачують в афері Голову Верховної Ради Автономної Республіки Крим, представника Партії регіонів Володимира Константинова, який тривалий час був офіційним керівником фірми «Консоль», а сьогодні негласно керує цим комерційним проектом. Зібравши ще 7 років тому чималі гроші, фірма й досі не здала побудований на 90% будинок. Інвестори впевнені, що їхні гроші були витрачені на виборчу кампанію політика.

«Може десь і є будинки, які готові на 90%, — додала дружина Олега Ляшка Росіта. — Проте в нашому омріяному будинку на Богдана Хмельницького 58-б навіть фундаменту немає. Гроші на будівництво ми інвестували в 2005 році, коли Олег ще не був народним депутатом. Здати будинок в експлуатацію обіцяли в 2008. На той час ми жили на орендованій квартирі. Грошей, щоб одразу придбати житло не було, тому ми змушені були взяти кредит».

Обмануті вкладники, вимагаючи повернення грошей, неодноразово зверталися до керівництва фірми, ті в свою чергу в усьому звинувачували економічну кризу. Далі розпочалися судові тяганини. За 4 роки ситуація так і не змінилася — ані житла, ані грошей.

Ошукані люди зверталися до Київської міськадміністрації, Генерального прокурора України та інших інстанцій. Проте будь-які спроби отримати житло чи повернути вкладені гроші виявились марними. «При цьому «Консоль» продовжує «обробляти» нових жертв, задурюючи їм голови, своїм лозунгом «Нам довіряють будувати міста», — каже лідер Ради-кальної партії