Советник президента перевозил наркотики

За кермом автомобіля знаходився 27-річний мешканець Кривого Рогу, машина також була на тимчасовій реєстрації цього регіону.

Як розповіла керівник прес-служби управління ДАІ у Львівській області Світлана Добровольська, коли інспектори почали перевіряти документи на автомобіль, виявилося, що водій їх немає.

Разом із водієм у салоні автомобіля перебувало ще двоє пасажирів. Один із них, який сидів поруч із водієм, одразу поспішив пред’явити інспекторам ДПС документ, який вказував на те, що чоловік є радником президента України.

«Це посвідчення не зупинило працівників ДАІ Львівщини. І, у зв’язку з тим, що не було документів на автомобіль, вони продовжили огляд автомобіля», – повідомила Світлана Добровольська.

Під час перевірки інспектори виявили: зброю без документів (з гумовими кулями); наркотики, які заховали у коробках від солодощів «Кіндер-сюрприз»; глушники, призначені для виведення із ладу сигналізаційних пристроїв; апарат негласного прослуховування, зокрема, для прослуховування автомобіля.

Крім того, водій мав при собі два посвідчення водія із вказаними різними прізвищами. Ще в автомобілі при огляді було знайдено сім різних технічних паспортів на інші транспортні засоби.

Усіх затриманих було доставлено в один із райвідділів Львова, де повинні встановити особи водія та пасажирів автомобіля, а також з’ясувати, звідки, куди і з якою метою перевозили виявлені заборонені предмети.

Джерело: ТСН

05/10/2009 10:51


Комментирование закрыто.