Як звільняли Гостиний двір від варварів

Дмитро Мурін, для "Хвилі"

Ранком намагалися вломитися через ворота, в які завжди входили. Всіх хто підходив щедро поливали газом — треба сказати приємного мало, хоча й не смертельно.

Насмішнійший момент був, коли до отворів в воротах, заварених жестяними щитами підійшов начальник Подольського РОВД, представився і відразу отримав з 40 см подачу газу в обличчя. Прохекався і попросив «охоронців» більше такого не робити. Я зрозумів, що громадяни під надійним захистом.

О 12.00 підійшли ударівці Чумак і Кличко. Всім товариством, а це було людей 50, намагалися пройти у двір через інститут «УкрНДІреставрація». Не вийшло. Пішли в обхід через бібліотеку. Нардепів пустили зразу, пустили когось з преси.

Далі пробували пробитися й ми. Отримав газу в обличчя на рік вперед, рятувала непогана реакція — відразу відвертався. А ще щедро поливали з вогнегасників — в принципі якщо швидко відвернутися, нестрашно. Поштовхалися добряче. Я пробував припиняти удари, тому навіть за дуже близького фізичного контакту мене не били, навіть не проявляли великої агресії. Намагалися виштовхувати, так, але скажу я вам, не так це й легко.

Продавили, пройшли на повністю розгромлений будівельниками другий поверх, на що десяток метрів долаючи спротив. На якомусь етапі вони вирішили що спротив марний і припинили його. Ми зайшли в двір.

У дворі техніка. Там де були галереї, в яких читались лекції — повний разгром. Зник комп»ютер, великий плазмовий телевізор та інше. Все розтрощено і розламано, з люттю. В підвальній галереї елементарно, пардон, нагажено.

Ворота були заблоковані Камазом. Примусили роботягу, який поліз туди за своїми пакунками, відігнати його. Наразі Гостиний Двір повністю розблокований, доступ туди вільний.

З Яричем, забудовником, дворі велися перемовини, що доступ у двір був вільний. Але Київрада дала їм в оренду земельну ділянку, вони вирішили почати там будувельні роботи, оголосили будівельним майданчиком.

Я не очікував, що ми переможено в цій сьогоднішній битві, але перемогли. Але втрати…

Все знищено, розгромлено, роздовбано, двір у техніці….

До сліз.


Комментирование закрыто.