Я знаю родину, в якій люди прожили разом 20 років, виростили дітей, мають спільне майно, досі мешкають разом, і зараз за домовленністю зустрічаються з іншими партнерами. Досвід життя змінився, змінилося ставлення до свого тіла, змінилася сексуальна амплітуда, але нічого з устаткованої повсякденної рутини змінювати не хочеться. Б є усвідомлення, що шлюб — це насамперед унормування майнових відносин, а себе всього, з усіма своїми бажаннями в шлюб не всунеш. І очікувати від партнера того, що він/вона в цьому шлюбі буде виконувати усі ролі теж занадто ідеалістично.

Я знаю родину, які 20 років одружені на папері, але роками не живуть разом. у нього — череда жінок, у неї — череда жінок. вони досі мають спільний банківський рахунок та люблять зустрічатися на ланч раз на місяць, поділитися пригодами.

Я знаю родини, які не одружені, але виховують спільних дітей.

Я знаю родини, які одружені, але не хочуть мати дітей.

Я знаю родину, де дитина народилася від сурогатної матері. у дружини ще в підлітковому віці вирізали гнойний апендицит, порушивши репродуктивні органи. Крім того, вона його на 10 років старша і в неї це 4 брак. Ій 48, йому 38. Доньці — 6.

Я знаю родину, яка втратила сина у п’ятирічному віці через рак мозку. Вони удочерили дівчинку., а через декілька років народили ще одну.

Я знаю родину, де дружина на 25 років молодша за нього. його син від попереднього шлюбу такого самого віку, як і молода дружина. У них двоє малих дітей погодок. І у сина так само. Отже у чоловіка і діти, і онуки одного віку.

Я знаю купу людей, що розлучилися та щасливо переодружилися. я знаю купу людей, що розлучилися та щасливо залишаються неодружені.

Я знаю людей, що ніколи не одружувалися, але при цьому теж щасливі.

Я знаю людей, які здатні відчувати сильну емоційну прив’язаність до однієї людини, а сильну фізичну — до іншої. одночасно.

Я знаю людей, які здатні відчувати сильну емоційну прив’язаність, але не люблять секс.

Я знаю людей, які люблять секс, але не здатні відчувати емоційну спорідненність.

Я знаю людей, які здатні відчувати сильний сексуальний потяг лише до людей певного інтелектуального рівня.

Популярные статьи сейчас

В Приват24 произошел сбой

Пенсии украинцев могут снизить на 10%

Водителей предупредили о новых правилах на дорогах с 1 октября

Рекордные цены на лук: Украину могут завалить импортным овощем

Показать еще

Я можу цей перелік продовжувати безкінечно. Це все мої реальні знайомі українські родини. чи українські (не)родини. українські. І це не богема, не художники, не маргінали, не ті, хто якимось чином випав з соціального життя — звичайні українські люди. Менеджери та вчителі, інженери та айтішники.

Ми забодяжені з такого потужного та складного коктейля фізіології, гормонів, психічних процесів, інтелекту, помножених на виховання та соціальні умови життя — це така карколомна варіантивність данних, що я не розумію, який треба мати квадратно-гніздовий спосіб мислення, що намагатися всунути все це розмаїття до сталого одновалентного патерна. І головне навіщо?

Тому я дуже щиро та чистосердечно не розумію: що таке «традиційна» українська родина? Шо це за ходульна ментальна конструкція, яку ніхто та ніколи не проживає у реальному житті? І що це за специфічний тип неврозу захищати «традиційну родину», яка існує лише в літературі доби романтизму та в дешевих жіночих романах сьогодення?

Автор у Facebook