Бензин 6.70 за літр, щоб поїхати до родичів потрібно що найменше 150 гривень, що неділі. Зі штрафом 255 грн + колесом 1200 грн + бензин 150 грн, така поїздка обійшлася мені 1605 грн. Питання. Куди я плачу штраф, чому роками не кладуть нормальний асфальт, чому в усьому світі бензин дешевшає, а в нас дорожчає. Я навіть не буду казати де діваються гроші з бюджету, самі знаєте. Я підприємець, ось Вам президенте України проста арифметика. Якщо я не потрапляю в яму, бо ям немає на дорозі, а штрафи співпадають з логікою заробітних плат в Україні, бензин 6.70 грн/л. То 1605 грн. я даю на розвиток свого підприємства, а не на марні витрати. Підприємство платить податок та дає мінімум 5 робочих місць. Робітники працюють, народжують дітей, через декілька років я розвиваю підприємство на 40 робочих місць, та відправляю товар на експорт в країну заводиться валюта. Шановний Уряд, Ви думали в той час коли збільшували штрафи про зменшення аварій? Я скажу Вам, Ви зменшили аварії, але збільшили смертність вдвічі, бо кожен підприємець має авто, та рухається по дорозі яка не ремонтується за його кошти які він сплачує. Він вимушений вкладати гроші не в робочі місця, а в штрафи та колеса. Безглузда влада, Ви отримали надходження копійок, втратили робочі місця та залучення валюти в Україну.
 Все дуже просто, ми зараз зберемося та перестанемо платити зовсім Державі, бо від неї немає жодної користі для мене та моїх земляків Українців. Ми краще створимо свій народний бюджет, поставимо свою народну автоінспекцію, самі почнемо ремонтувати дороги по яким пересуваємось, а Вас навіть чіпати не будемо, Ви самі почнете розбігатися, бо навіщо Вам тоді влада якщо з неї не можна вкрасти бюджетні кошти.
І взагалі, як Ви думаєте шановні українці? Президент, Уряд, Рада там для чого всі зібралися? Що і дійсно вони такі патріоти, вони страждають за народ, вони намагаються вирішувати питання? Смішно мені на це все дивитися. Коли народ це все зрозуміє, а це станеться коли в кишені і під матрацом стане порожньо, що неминуче з нинішньою ситуацією. Тоді на зупинку автомобіля інспектором ДАІ у відповідь буде черга з автомата Калашникова, Суди підпалені, а сільські, районні, обласні та міські ради підірвані. І всі працівники органів відразу звільнятися почнуть, бо не звикли вони до того як їх відстрілюють біля входу в дім. І не модно буде якось на владу працювати. От тоді і буде нормальне життя в Україні. В селах хлопці зберуться втоплять голову Сільради, та будинок у нього відберуть, в містах вб’ють мера та будуть безкоштовно в оренду приміщення брати. А ВР, КМУ і президента навіть чіпати не потрібно, нехай живуть нікчеми, нехай історія про них з позором напише. Вони й самі ноги зроблять коли так почнеться. А на що ви шановні владики надіялись, коли таке в країні робили. Не вила любі друзі, ні. Цей раз майже у кожного рушниця лежить в коморі. А міліція і воєнні теж не в захваті і в кожного кум є. А кум кума не буде вбивати, батько сина швидше, а кум кума не вб’є. А ще як підказати народу, що це ж що хочеш то і бери собі і де хочеш, грабуймо. От і переможе справедливість в такому разі. І буде менталітет підкреслюватися. Кожен скільки сил має — стільки і візьме собі. А що далі?
Та все буде добре… Рушниця, на підвіконні, хліб з маслом та розвиток малого бізнесу без кредитів. А за банківські установи я промовчу. Нехай краще зараз банкрутують та зачиняються. Все рівно ніхто платити нічого не буде, а от депозити заберуть точно. Це ж Україна. Своє ДАІ, свій бюджет в своїй країні – оце діло.  
Ніби й райдужна картина намальована, а все одно щось підказує – просто уявити, да складно зробити. Ненавидять владу багато, а от розуміння, що без влади взагалі не можна жити – мало. Критиків скільки завгдно, а ось бажаючих працювати на державу – обмаль. Фахівців ніби вистачає, але якість роботи – низька. Країні невистачає небайдужих. Без них – жодна справа не стане реальністю.

Ігор Ратушний для “Хвилі”