І знову до країни знань

Першого вересня наша країна відзначає День знань. Це всенародне свято приходить до нас тоді, коли перед дітьми знову гостинно відкриваються двері шкіл. Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але перший його день однаково хвилюючий і незабутній своєю святковою атмосферою, зустріччю з друзями та улюбленими педагогами. Цей день символізує прагнення кожної людини, особливо молоді, до вершини знань та професійної майстерності, всебічного і гармонійного розвитку, адже загально відомо, що знання це – сила, сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу, які потрібні учням для того, щоб у майбутньому впевнено ними користуватися для розбудови нашої країни.

Працівники Державної податкової інспекції у Оболонському районі м. Києва ДПС за традицією не залишили без уваги учнів та вчителів школи №214, де давно діють  податкові класи. Цього вересневого дня привітати дітлахів зі святом  прийшов заступник начальника ДПІ у Оболонському районі м. Києва Скрицький Петро Казимирович, який вручив першокласникам розмальовки з героями мультфільму «Місто мрії» та податкові зошити і побажав  міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

А ще Петро Казимирович висловив сердечну вдячність вчителям за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

ДПІ у Оболонському районі м.Києва ДПС

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.