Податкові спори із залученням адвоката компанії «Slynko and partners» ведуть до успішного результату

Виникнення спорів між платником податків та фіскальними органами – проблема, що потенційно може стосуватися підприємства з будь-якими масштабами його діяльності. Фіксація порушень у ході податкової перевірки, помилки у фінансовій звітності, перевищення термінів подачі документів – ці та інші складнощі можуть стати наріжним каменем у веденні бізнесу. Ситуацію ускладнює необхідність звернення до величезної кількості регулюючих документів, самостійний аналіз яких не дає повного розуміння того, як будувати захист у податковому спорі тоді, коли справа йде до суду. Професійний адвокат з податкових спорів від компанії «Slynko and partners» допоможе відстояти інтереси підприємця у найскладніших процесах.

У ході справи наші адвокати з податкових спорів організують весь спектр юридичного захисту:

  • проведуть консультації з питань взаємодії з фіскальними органами;

  • нададуть правовий супровід при проведенні податкової перевірки;

  • представлять інтереси клієнта-підприємця у податкових та правоохоронних відомствах;

  • допоможуть оскаржити дії та бездіяльність податкових органів у таких питаннях, як проведення самої перевірки, скасування реєстрації підприємця у якості платника податку, відмова у фіксації податкових накладних та інших документів підприємства, рішення про арешт фінансових активів та майнових об’єктів підприємства та інших дій, що їх передбачають спори з податковою інспекцією;

  • допоможуть з’ясувати та скасувати розбіжності даних у фактичній документації підприємства та базі даних фіскальної служби;

  • підготують усі необхідні письмові відповіді на запити фіскальної служби та оформлять документи у процесі судового розгляду.

Ключовий принцип багаторічної роботи команди адвокатів та юристів компанії «Slynko and partners» – це пріоритет клієнтських інтересів та максимальна турбота про довірителя на кожному етапі правової допомоги, що її потребують податкові спори. Не можна гаяти часу у спробах розібратися із податковим законодавством самотужки, або ж протидіяти рішенням податківців без правильного правового підґрунтя – тільки кваліфікований професійний адвокат, залучений у справу своєчасно, може справді допомогти відстояти законні інтереси та досягти успіху.

Адвокат з податкових спорів від компанії «Slynko and partners» готовий включитися у справу на будь-якому етапі, провести оперативне ознайомлення та вибудувати стратегію захисту, що принесе гарантований результат!

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.