СП: Раду розженуть після виборів президента

Вона зазначила, що в 2005 році президентові всі радили провести дострокові парламентські вибори, але він цього не зробив, оскільки були відсутні підстави, повідомляють у ТСН

”…Якби це трапилось – можливо, країна б по-іншому розвивалася», — вважає Ставнійчук. – «І не було б сьогоднішніх проблем. Не сумніваюся: на революційній хвилі люди обрали б пропрезидентську Раду, яка не знає, що таке брак голосів у більшості. Тому не виключаю: після нинішньої президентської гонки підстави для дострокової парламентської таки будуть знайдені. Інакше, на конструктивну роботу ВР розраховувати навряд чи доведеться”.

Коментуючи те, що президентові недавно радили достроково скласти повноваження і йти на вибори, Ставнійчук зазначила, що Ющенко ”за крісло не тримається – він це продемонстрував. Коли виникло питання, підтвердив готовність достроково скласти повноваження, але оскільки він вважає за найголовніше повноцінне оновлення влади, висунув умову – проведення нових президентських виборів з достроковими парламентськими за відкритими списками”.

Але, зазначила Ставнійчук, ”подвійні вибори вимагають паритетних умов, не інакше. Відмовлятися від повноважень передчасно в односторонньому порядку у президента немає підстав”.

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.