У критеріях важкої економічної ситуації на Україні майже всі коммерсанти зобов’язані закривати власний бізнес. Тут вами може бути замовлена ​​ліквідація фоп, також треба сформолювати ліквідаційний баланс, затвердивши його — зареєструвати припинення юридичної особи шляхом ліквідації.

Як прикрити фізичну особу ?

Якщо ваш бізнес виконувався під ім’ям «фізичної особи підприємця», ви зобов’язані бути готовими до того, що є лише два методи кліквідаціі:

— «добровільна» ліквідація;

— розорення.

Ліквідація фізіологічної особи виповнюється згідно статті 47 закону України («Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб підприємців.») Цей ліквідаційний процесс вкраде у вас як 3 так і 5 місяців за форулою: «чим більше кредитів ти берешь, тим довше стане твій процесс ліквідації» . Ускладнення ліквідації може бути не тільки через ваших найманих робітників, а ще й через ваші борги, перед нашою податковою інспекцією з Пенсійним фондом.

Ліквідація шляхом банкрутства

Банкрутство – це ще більш довгий і складний процес . Він займає від восьми місяців до більш ніж року. Для фізичних осіб підприємців дана процедура банкрутства — дуже рідкісне явище, потім по власним обіцянкам фізича особа у разі банкрутства може втратити всі свої активи, не рахуючи такого, на яке за законом не наноситься стягування.

Процедура переоформлення

Саме зараз, надзвичайно нерідко в метро можна прочитати маркетингове оголошення:» Ліквідація компанії за 1 день». Данний контекст об’яви містить у собі інформацію про переоформлення документів, яке може бути лише в тому випадку, коли починання не веде до господарської діяльності, не володіє активами і найманих робітників (не рахуючи начальника , який є господарем фірми ) . Сама процедура переоформлення виникає таким чином : власник компанії безоплатно передає колективні права іномулічіку (п. 3 статті 29 Закону про реєстрацію ) . Це може існувати як нотаріально завірене висловлювання так і контракт.

Одночасно виникає процес заміни керівника . Після цієї реєстрації в Єдиному муніципальному реєстрі (ст. 19 і 29 Закону про реєстрацію) відповідних змін до установчих документів та відомостями Озат, минулого власник може спати спокійно і запам’ятовати о затії, а новітній власник — скористатися підприємством на власне рішення.

Термін в один день швидше відносний ніж буквальний. Реально, процедура займає декілька днів. За весь час необхідно оформити нотаріально завірений пыдпис власника (засновника ТОВ , господаря ПП) про відступ їм власних корпоративних прав. Та на підставі данної заяви будуть становити протокол загальних зборів співучасників ТОВ ( наказ господаря ПП) про заміну складу засновників (заміні господаря), внесення конфігурацій до установчих паперів і заміні начальника. Після цього виконується муніципальна реєстрація .

Тепер, треба відповідно оформити всі папери про передачу прав таким чином, щоб все було зрозуміло, як новісінький володар розпорядиться підприємством. Документи необхідно зберігати досить довгий час задля того, щоб не виникло ніяких сутичок по правомірності данної угоди. По-друге, нашом власник компанії є ще й його начальником, йому варто переконатись, що всі муніципальні органи (статистики, ДПС, ПФ), а також банк, в якому відкрит рахунок, повідомлені про заміну данного керівника.

Популярные статьи сейчас

В Украине запустили новый вид социальной помощи: кто первый получит выплаты

"Золотой" картофель: украинцев предупредили о высоких ценах в новом сезоне

Эти ошибки убивают батарею смартфона: что не стоит делать с гаджетом

В Польше прошли массовые аресты украинцев: что произошло

Показать еще

Ліквідаційна процедура

Ліквідація юридичної особи – це найбільш непроста процедура, що може займать від декількох місяців до року, або навіть більше. Зкладається з декількох шагов, а саме:

— прийняття рішення про ліквідацію;

— вносимо до єдиного муніципального реестра відомость, про рішення припинити починання;

— оголошення відповідної інформації в спеціальному виданні;

— повідомлення кредиторів і розплата з ними;

— придбання документів про відсутність боргів перед податковою і муніціпальними фондами.