Солідаризм – це ідеологія всеукраїнської партії НОВА СИЛА.

Солідаризм — це вчення про рівновагу загального і особистого, коли суспільство, як єдине ціле і кожна людина зокрема мають рівні права й обов’язки.

Солідаризм заперечує крайності комунізму і соціалізму при домінуванні загального над особистим, а також ліберального капіталізму при домінуванні приватного над суспільним.

Солідаризм – це обєднання суспільства і державного організму в одному напрямку, заради досягнення мети держави, а саме розвитку держави і нації.

Соціальні й економічні кризи, потрясіння й катаклізми ХХ — початку ХХІ сторіччя довели, що будь-які відхилення в ту чи іншу сторону призводять до порушення рівноваги в суспільстві та потребують значних зусиль й жертв (в тому числі людських) для його відновлення.

Солідаризм — це серединний шлях, коли інтереси особистого й суспільного СПІВПАДАЮТЬ. Вміння притримуватися золотої середини — це серйозна наука і, навіть, у деякому роді мистецтво. Кожен політолог, соціолог або ж економіст зобовязаний володіти цим мистецтвом.

Солідаризм стає національним, коли домінуюча нація (або ж група націй) будує державну систему, що враховує інтереси кожного громадянина. Ці особисті інтереси, в свою чергу, співпадають із загальноприйнятими цілями. Національний Солідаризм протиставляє себе, як клановій олігархічній системі, так і будь-якій диктатурі усередині суспільства. Замість маніпулювання суспільною свідомістю в будь-який спосіб національний Солідаризм пропонує прагматизм й СУСПІЬНИЙ ДОГОВІР, в якому будуть прописані інтереси сторін.

Усвідомлене відношення до рішень задач кожного учасника договору є сенсом укладеної угоди. Спеціальні структури контролюють баланс сил в національній державі. В зовнішній політиці національний солідаризм керується інтересам нації, виходячи з визначених СУСПІЛЬНИМ ДОГОВОРОМ внутрішніх задач.

Особливості українського національно солідаризму полягають в тому, що для відновлення рівноваги поміж громадянами й суспільством доводиться прикладати не просто зусилля, а зверх зусилля, оскільки соціально-економічні «качелі» вознеслися від радянської моделі комунізму з його тотальним державним плануванням до ліберально-олігархічного капіталізму з його прагненням до особистої зверх наживи за рахунок

суспільства. В даному випадку Конституція вже не є суспільним договором, що задовольняє всі сторони конфлікту.

Популярные статьи сейчас

monobank подсказал украинцам, как защитить деньги на карте

В "Нафтогазе" прокомментировали рост коммуналки на 55%

ПриватБанк показал, как сменить поставщика газа в Privat24

Степанов ужаснулся условиями лечения украинцев в больницах

Показать еще

Конституція України сьогодні – це мертвий документ в очах громадян і проституйований фантом в руках політичних шулерів.

Саме тому необхідний новий Договір що виноситиметься на суд Конституційних Зборів і в подальшому затверджується на загальноукраїнському референдумі.

На сучасному етапі політична та економічна криза, слабкість вищих ешелонів влади створюють унікальні можливості для швидкого демонтажу системи та консолідації громадян на засадах солідаризму. Наступні реформаторські зміни можливі лише за умови підтримки і довіри більшості громадян країни та за наявності стратегічної влади з авторитетним лідером.

Виходячи з політичних реалій та розгортання президентської кампанії партія НОВА СИЛА бачить наступні можливі варіанти розвитку подій:

1.Делегітимізація та відміна виборів з одночасним проведенням паралельного голосування і виборів делегатів для участі в конституційних зборах.

2. Державний переворот з наступним проведенням конституційних зборів.

3.Перенесення терміну виборів з пролонгацією терміну перебування на посаді діючого президента та проведення за цей час Конституційних зборів з наступним прийняттям нової Конституції України.

В будь якому випадку є необхідним введення надзвичайного стану, часткове обмеження демократичних свобод (особливо для чиновників та управлінців), політична люстрація та тимчасове ( на 10 років) впровадження покарання у вигляді смертної кари за особливо важкі злочини в економічній сфері.

З метою запобігання зростання злочинності, рейдерських захоплень стратегічних підприємств та безвідповідальних дій чиновництва значну частину функцій в державному управлінні варто передати військовим та державним структурам спеціального призначення.

Головною умовою таких змін мають бути легітимність, порядок, збереження спокою та громадянського миру.

Громадянський патріотизм, авторитетна влада та персональна відповідальність є базою для розвитку національного солідаризму в контексті наступних реформаторських перетворень в Україні.

Юрій Збітнев, голова партії «Нова сила»

Голова партії НОВА СИЛА