У Полтаві студентам технічного університету заборонили зустрічатися з Кличком

У Полтаві, де з візитом перебуває лідер партії “УДАР” Віталій Кличко, в останній момент керівництво технічного університету відмовило політику і відомому українцю у наданні зали для зустрічі. Також адміністрація закладу заборонила студентам спілкуватися з Кличком. В результаті зустріч проходила просто неба.

“Влада забороняє представникам «УДАРу» зустрічатися з людьми, тому що боїться зростаючої підтримки партії у населення. На зустрічі з провладними кандидатами і партіями-сателітами влади студентів звозять. На наші — не пускають”, — так лідер «УДАРу» Віталій Кличко прокоментував відмову керівництва Полтавського технічного університету провести в стінах вишу зустріч зі студентською молоддю Полтави.

Нагадаємо, що попередньо на 10 жовтня було заплановано зустріч Кличка з молодими полтавчанами в приміщенні ПолтНТУ. Однак упродовж останнього тижня зустрітися з ректором цього вишу та обговорити деталі прийому представникам “УДАРу” так і не вдалося. Це вже не перший випадок перешкоджання зустрічам політика зі студентами. Раніше Віталію Кличку відмовляли у вишах Дніпропетровська, Тернополя, Кременчука, а Володимиру Кличку не давали зустрітися зі студентами Луганська.

Зустріч молодих полтавчан з Кличком все ж відбулася – неподалік від будівлі навчального закладу, хоча і її намагалися зірвати, під будь-яким приводом залишаючи студентів в приміщенні універу. Звертаючись до молодих людей, лідер «УДАРу» подякував їм за те, що прийшли, що не побоялися можливих санкцій з боку керівництва університету. На знак підтримки студенти скандували “Віталій, ми з тобою, за мужньою спиною!”. Серед присутніх на мітингу також був колишній проректор вузу, 80-річний Микола Ярошенко, який сказав, що йому соромно за керівників університету, які не дозволили популярному серед молоді українцю нормально поспілкуватися з дітьми.

Згодом в коментарі полтавським журналістам Кличко зазначив, що сьогоднішня відмова в зустрічі зі студентами є одним з численних прикладів посилення тиску на партію “УДАР”.“У нас велика підтримка. Нас неможливо купити, з нами неможливо домовитися. Тому проти нас сьогодні такий сильний тиск. Податкова, суди, фізична розправа. Людей залякують, забороняють зустрічатися з нами – студентам, підприємцям, освітянам, медикам”, — наголосив Віталій Кличко.

Водночас політик висловив переконання: що б не робили представники влади, які б технології проти “УДАРу” не застосовували, партія не відмовиться від своєї боротьби.“Влада нам лише допомагає цим. Якщо людям забороняють, то це значить лише те, що ми йдемо проти влади. Ми працюємо на користь людей. І такі провокації влади лише збільшують нашу підтримку серед людей”, — переконаний політик.

[print-me]
Загрузка...


Комментирование закрыто.