УДАР: Громадськість Яготина продовжить відстоювати свої права

"Хвиля"

Зранку на центральній площі зібралося кілька сотень небайдужих людей, активісти громадських організацій, представники опозиційних партій Київщини. Усі разом вимагали від міських депутатів не голосувати за проект рішення про виділення у власність підставним особам земельних ділянок, які в подальшому будуть використані для будівництва заводу хімічного виробництва.

За словами представників УДАРу», незважаючи на протести місцевої громади, депутати Яготинської міськради все-таки підтримали скандальний проект рішення: фракція Партії регіонів у повному складі голосувала «за», проти виступили опозиційні депутати — від партії «УДАР» і ВО «Свобода».

«Сьогодні депутати провладної більшості продемонстрували безвідповідальність і цинізм по відношенню до громади Яготина. Люди роками чекають на свої законні 6 соток, а тут за сумнівною схемою 26 підставним особам в межах міста на безоплатній основі було виділено по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. У жодного із заявників немає місцевої прописки, переважно це люди з Києва і навіть з сусідніх областей. Згодом ці земельні ділянки будуть перепродані для будівництва хімічного заводу. Жодної копійки місцевий бюджет від цього не отримає. І це при тому, що люди виступають категорично проти такого будівництва», — розповів депутат Яготинської міськради від партії «УДАР» Володимир Загазей.

Представник «УДАРу» також переконаний, що позачергова сесія Яготинської міськради є нелегітимною. «Згідно із законодавством і регламентом міської ради матеріали до позачергової сесії мають бути надані депутатам не пізніше ніж за одну добу. Нам їх видали за 10 хвилин до початку засідання, тож опрацювати їх ми фізично не мали змоги. Це є грубим порушенням вимог законодавства, тому ми розглядаємо можливість оскарження результатів позачергової сесії в судовому порядку», — заявив Володимир Загазей.

Присутній на мітингу голова Київської обласної організації партії «УДАР», депутат Київської облради Олег Велікін, звертаючись до громадськості, закликав їх продовжувати відстоювати свої права і запропонував провести громадські слухання з цього питання.

Також результатом пікетування стало рішення створити в Яготині координаційний штаб, представники якого інформуватимуть населення міста про шкідливість будівництва хімічного заводу і працюватимуть з депутатами міськради для відміни скандального рішення.

Прес-служба Київської обласної організації партії «УДАР»

http://klichko-obl.kiev.ua/?p=2852


Загрузка...


Комментирование закрыто.