Ірина Мельниченко презентує: «Паноптикум мудаків» в Україні

"Хвиля"

Є зустрічі, корисні для досвіду, але шкідливі для душі. Як раз таким і присвячена ця книга. Вона створена як соціальна ініціатива проти психологічного та емоційного насильства. І воно гірше за насильство фізичне, особливо, якщо застосовується вміло. Адже можна прив’язати людину до батареї, утримуючи її в полоні проти волі, а можна довести до стану апатії, «прив’язавши» до телефону в очікуванні дзвінка настільки, що вона забуде про білий світ. А якщо протримати в цьому стані півроку? Або рік? А то й довше… Боротися складно. Довести, що воно є — теж (адже свої рішення людина приймає начебто самостійно. Але повільно згасати, ламаючись зсередини — ось до чого воно призводить.

Завдання книги — допомогти жінкам вчасно помітити сигнали небезпеки, розпізнати мудака ще до того, як стане нестерпно боляче, а тим, хто вже зіткнувся з такими представниками роду чоловічого, легше впоратися зі своїми переживаннями і зрозуміти — вони такі не одні.

Презентація проходитиме у формі дискусії з модеруванням, і буде супроводжуватися виступами музикантів: Switch on the Light, «Антре», «Зелень», Boy Band, Наталія Пугачова і ще кілька приємних сюрпризів.


Загрузка...


Комментирование закрыто.