Новий рік по-українськи: що, де, за скільки?

На порозі Новий рік. Ті українці, які вирішили зустріти свято не в екзотичних закордонних країнах, а вдома, ще мають трохи часу, щоб вирішити, де саме це найкраще зробити.

Власні кореспонденти Укрінформу в регіонах з’ясували, скільки коштуватиме ночівля у готелі приватних апартаментах чи хостелі, а також святкова вечеря у новорічну ніч в різних обласних центрах.

З’ясувалося, що стандартний двомісний готельний номер з 31 грудня на 1 січня за найдоступнішою ціною можна винайняти у Дніпропетровську — 180 грн. Так само економно можна розміститися напередодні Нового року і в Ужгороді — 231 грн, Миколаєві та Житомирі — відповідно 240 та 288 грн за номер на двох. Максимальні ціни на двомісні номери власкори зафіксували у тому ж таки Дніпропетровську — 2800 грн, на другому місці Львів — 2700, а на третьому Вінниця — 2500 грн. До речі, бажаючі зустріти Новий рік у Львові змушені будуть витратитися саме на дорогий номер — класу люкс або представницького, оскільки дешевші уже давно зарезервовані, так само, як і приватні апартаменти (квартири) в центрі міста і місця в хостелах.

З місцями у готелях на новорічні свята вже сьогодні, окрім Львова, є труднощі й у Дніпропетровську — у готелях їх залишилося від одного до п’яти.

Також є такий альтернативний варіант розміщення як подобовий винайм квартири.

Приватні двокімнатні апартаменти у центрі міста найдешевше коштуватимуть тим, хто захоче зустріти Новий рік у Тернополі та Сумах — 200, Рівному — 210, Вінниці, Ужгороді — 250 грн на добу. Тим, хто на Новий рік прагне розкошів, можна зупинитися в апартаментах з видом на «Донбас-Арену» в Донецьку — «всього» за 5000 грн на добу. Несподівано дорогими виявилися в новорічну ніч квартири в центрі Житомира: навіть найдешевший варіант коштуватиме 1500 грн, а найдорожчий — взагалі 2000 грн за добу, 1300 грн правлять за такі ж квартири в Миколаєві та Херсоні, причому в останньому всі помешкання, що здаються на Новий рік у центральній частині міста, а також усі місця в хостелах уже зарезервовані.

Найдемократичнішим за ціною місцем для ночівлі можна вважати хостел. Щоправда, користуються цим молодіжним гуртожитком європейського штибу здебільшого студенти, а в деяких регіонах, зокрема, у Запоріжжі та Житомирі, про таку форму, як хостели, практично не знають. Найдешевше новорічний нічліг коштуватиме в хостелах Одеси — 60 грн, Дніпропетровська і Миколаєва — 80 грн з особи. Найдорожчими у святкову ніч виявилися хостели у Херсоні — 200, Харкові — 180 та Вінниці — 175 грн з особи.

Окрім ночівлі, слід потурбуватися про вечерю і святкову новорічну програму. У більшості українських міст туристам на Новий рік пропонують таке собі «два в одному»: святкова вечеря на двох обов’язково включає розважальну програму. Ресторани, де на Новий рік можна повечеряти без «масовиків-затійників», власкори агентства знайшли лише в кількох обласних центрах, зокрема, у Вінниці, Дніпропетровську, Рівному, Сумах, Тернополі та Ужгороді, а коштуватиме це від 200 до 1400 грн на двох осіб. Ресторани інших обласних центрів до святкового меню обов’язково включають шоу-програму, і коштуватиме така новорічна вечеря на двох мінімум від 380 грн — в Ужгороді, і до 4000 — у Львові. Проте насправді максимальних обмежень не існує, ресторани у Новорічну ніч готові врахувати побажання найпримхливіших клієнтів.

Залишити на згадку приємні спогади про новорічні свята — що може бути краще? У такому разі у нагоді стане фотограф львів. Чудові світлини, зроблені професіоналом, довго тішитимуть вас та ваших рідних.


Загрузка...


Комментирование закрыто.